Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Guido Pizarro z podziwem o Messim

 13 marca 2018, 22:48

 Xoaniño

Źródło: Mundo Deportivo

 2 komentarze

Grający w barwach Sevilli Guido Pizarro udzielił wywiadu dla portalu Goal, w którym bardzo pochlebnie wypowiedział  się na temat Leo Messiego.

– Jest niesamowity. Kiedy ogląda się go w telewizji, widzi się jego siłę oraz umiejętności, jakimi dysponuje. Jednak doświadczenie wspólnej gry to coś zupełnie innego. To zaskakujące, jak niezwykle prostolinijnym kolegą i wyjątkowym człowiekiem jest Messi – powiedział Pizarro.

Zapytany o marzenie, by wystąpić na mundialu w Rosji, piłkarz przyznał, że choć nie ma na tym punkcie obsesji, to bardzo chciałby ponownie zagrać razem z Messim w reprezentacji. – Najważniejsze jest to, aby każdego dnia stawać się lepszym oraz wykorzystać szansę, jeśli Sampaoli znowu mi ją da. Byłem bardzo wdzięczny, kiedy pozwolono mi zagrać u boku Messiego. Mam nadzieję, że znowu nadejdzie taki moment – podkreślił Pizarro.

– Argentyna ma świetnych piłkarzy oraz ambitnego trenera, co stawia ją w gronie faworytów. Jeśli uda się zebrać jakościowy skład, uważam, że będziemy mieli duże szanse – dodał zawodnik Sevilli.

Udostępnij:

Komentarze (2)

Gorące tematy