André Gomes: Czuję się bardzo dobrze

Dariusz Maruszczak

14 marca 2018, 14:00

Mundo Deportivo

53 komentarze

André Gomes udzielił bardzo szczerego wywiadu dla magazynu Panenka, w którym opowiedział o swoich problemach mentalnych, nie pozwalających mu prezentować pełni swoich umiejętności. Portugalczyk uspokoił jednak kibiców za pośrednictwem portali społecznościowych.

Gomes po swoim szczerym wyznaniu i wyrazach wsparcia, jakie otrzymał w ostatnich godzinach, napisał na Twitterze, Instagramie i Facebooku przesłanie do kibiców: „dziękuję bardzo za wszystkie wiadomości. Czuję się bardzo dobrze. Myślę tylko o tym, jak pomóc zespołowi, żebyśmy przeżyli kolejną magiczną noc na Camp Nou. Tylko to jest ważne!”.

Na zdjęciu opublikowanym przez Portugalczyka znalazł się również Samuel Umtiti, który napisał komentarz o treści: „bracie”.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Smutno mi, jako kibicowi FCB, czytać negatywne komentarze odnoszące się to problemów mentalnych Andre Gomesa. To choroba jak każda inna. Kibicujemy klubowi i ich zawodnikom. Andre oprócz ogólnie mizernej formy nie skrzywdził nikogo, nie popełnił oszustwa podatkowego (Messi i Mascherano), nie jest cwaniaczkiem (Sandro Rosel).

Proszę użytkoników o wparcie, a nie uszczypliwe komentarze (w Polsce to raczej norma, ale można to zmienić). Nie zapominjacie o Robercie Enke. Brak wsparcia i zrozumienia problemów w głowie często kończy się tragedią.

@caspian44: Chłopie ale kto mu tu każe byc ? Jak nie czujesz sie w robocie to ja zmieniasz proste

@Cley72: gdyby Gomes posłuchał się Twojej rady, nie grałby w najlepszym klubie na świecie. Wniosek jest prosty, warto walczyć ze swoimi słabościami a nie im się podporządkowywać.

@Cley72: No może Ty byś tak zrobił, ale nie każdy ucieka jak tylko natrafi na jakieś przeszkody, bo z takim podejściem daleko nie zajdzie. Widocznie Tobie wystarcza przeciętność.

« Powrót do wszystkich komentarzy