Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Verratti: To kłamstwo, że Raiola zaoferował mnie Barcelonie

 19 marca 2018, 16:30

 Majerr

Źródło: La Gazzetta dello Sport

 105 komentarzy

Marco Verratti był jednym z głównych celów transferowych FC Barcelony podczas letniego okienka transferowego. Ostatecznie gwiazdor PSG pozostał w Paryżu i w rozmowie z dziennikarzami La Gazzetta dello Sport zaprzeczył, że jej reprezentant kontaktował się z FC Barceloną.

To będzie gorące okienko transferowego dla Verrattiego?

Przeczytałem, że Raiola (agent zawodnika – przyp.red.) zaoferował mnie Barcelonie. To kłamstwa. Rozmawiałem z kierownikami klubu, oni wiedzą, co myślę, a sytuacja jest jasna. Zdecydowałem się pozostać w drużynie. Pragnę odnosić zwycięstwa w PSG, który pomógł mi dorosnąć. Chcę być częścią ambitnego projektu i mam nadzieję, że moi koledzy myślą tak samo. Jedna porażka (Włoch odnosi się do rywalizacji z Realem – przyp.red.) nie może wszystkiego przekreślić.

Neymar także pozostanie?

Aby osiągać najwyższe cele, trzeba dysponować wspaniałymi piłkarzami. Z Neymarem wszystko staje się łatwiejsze.

Tymczasem Juventus zmierzy się w Lidze Mistrzów z Realem.

Dla Juve to ciężkie wyzwanie, lecz nie jest niemożliwe do zrealizowania. Bardziej skomplikowane zadanie czeka Romę, ponieważ Barça znacznie poprawiła swoją grę w obronie.

W rewanżu z Realem zabrakło Neymara.

To tak jakby Barcelonie odebrać Messiego. Mówimy o zawodnikach, którzy swoim potencjałem stanowią 30% zespołu. Mamy szczęście, że Neymar jest z nami. To fenomen, dlatego zapłacono za niego tyle pieniędzy.

Udostępnij:

Komentarze (105)

Gorące tematy