Diego Costa: Griezmann nie powiedział mi, że chce odejść

Julia Cicha

21 marca 2018, 17:30

Sport

8 komentarzy

Diego Costa powiedział dziś, że Antoine Griezmann nie poinformował kolegów z drużyny, że zamierza odejść z klubu po zakończeniu sezonu. Hiszpan podkreślił znaczenie Francuza dla Atlético oraz zapewnił, że najlepszym rozwiązaniem dla napastnika Les Blues będzie pozostanie w Madrycie.

− Griezmann wie, jak go kochamy, jest bardzo ważny dla Atlético. Wciąż jest z nami i oby tak zostało. Nie powiedział mi jeszcze, że chce odejść. On wie, jak ważny jest, i jeśli odejdzie, będzie to jego decyzja. Będę zachwycony, jeśli zostanie, ale każdy szuka tego, co dla niego najlepsze. W tym wypadku według mnie najlepsze jest pozostanie w Atlético – powiedział zawodnik.

Costa wraca do reprezentacji Hiszpanii po dziewięciu miesiącach przerwy. Na kolejne pytanie o Griezmanna odpowiedział żartem: − myślę, że zostanie, bo wcześniej zawsze do mnie dzwonił, żebym przeszedł do Atlético, i teraz nie zostawi mnie samego. Powiedziałem mu, by nie odchodził.

Przypomnijmy, że w wywiadzie dla L’Equipe, o którym więcej przeczytać można tutaj, Francuz powiedział, że jego przyszłość musi wyjaśnić się przed mistrzostwami świata w Rosji.

Fot. Ben Sutherland/ CC BY 2.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mi też tego nie powiedział, co nie znaczy że nie odejdzie.

kocham tego typa! skutecznosc Suareza,jego charakter i widze go w Barcy moich marzen :D

nie jestem przekonany co do słuszności tego transferu. jeśli miałby przyjść do nas jakis napastnik, to szukał bym bardziej przyszłościowego typu Timo Werner z Lipska

Mi się wydaje, że Griezmann trafi do United.

Bo byś jeszcze głąbie wypaplał.

Powiedz mi Costa kto by Ci zaufał i powiedział tak ważne rzeczy? No właśnie ;D

A kto w ogóle mu o czymś mówi jak go nikt nie lubi haha

patrzcie sensacja, bo jemu nie powiedział.
szok
a transfer i tak pewnie będzie dopięty przed MŚ