Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Sobota, 18 sierpnia 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Diego Costa: Griezmann nie powiedział mi, że chce odejść

 21 marca 2018, 17:30

 Julia Cicha

Źródło: Sport

 8 komentarzy

Diego Costa powiedział dziś, że Antoine Griezmann nie poinformował kolegów z drużyny, że zamierza odejść z klubu po zakończeniu sezonu. Hiszpan podkreślił znaczenie Francuza dla Atlético oraz zapewnił, że najlepszym rozwiązaniem dla napastnika Les Blues będzie pozostanie w Madrycie.

− Griezmann wie, jak go kochamy, jest bardzo ważny dla Atlético. Wciąż jest z nami i oby tak zostało. Nie powiedział mi jeszcze, że chce odejść. On wie, jak ważny jest, i jeśli odejdzie, będzie to jego decyzja. Będę zachwycony, jeśli zostanie, ale każdy szuka tego, co dla niego najlepsze. W tym wypadku według mnie najlepsze jest pozostanie w Atlético – powiedział zawodnik.

Costa wraca do reprezentacji Hiszpanii po dziewięciu miesiącach przerwy. Na kolejne pytanie o Griezmanna odpowiedział żartem: − myślę, że zostanie, bo wcześniej zawsze do mnie dzwonił, żebym przeszedł do Atlético, i teraz nie zostawi mnie samego. Powiedziałem mu, by nie odchodził.

Przypomnijmy, że w wywiadzie dla L’Equipe, o którym więcej przeczytać można tutaj, Francuz powiedział, że jego przyszłość musi wyjaśnić się przed mistrzostwami świata w Rosji.

Fot. Ben Sutherland/ CC BY 2.0

Udostępnij:

Komentarze (8)

Gorące tematy