Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Koke: Jeśli Griezmann zostanie, musi być oddany klubowi

 22 marca 2018, 12:45

 Julia Cicha

Źródło: Cadena COPE

 24 komentarze

Koke wziął udział w programie "El Partidazo" na antenie Cadena COPE, w którym opowiedział m.in. o sprawach dotyczących FC Barcelony.

Griezmann: Jeśli chce tu być, to zostanie, ale w takim wypadku musi być oddany klubowi. Wiem, że trudno będzie go zastąpić, ale zawsze radziliśmy sobie z tym, co mieliśmy. Odeszli inni zawodnicy, a my szliśmy do przodu.

LaLiga: Spróbujemy zdobyć jak najwięcej punktów i powalczymy, dopóki mamy szansę. Będzie bardzo trudno, ale jeśli nie uda się wskoczyć na pierwsze miejsce, spróbujemy skończyć sezon na drugim.

Liga Mistrzów: Częściej niż do meczu z Karabachem wracaliśmy do pojedynku z Romą. To było jedno z najlepszych spotkań w sezonie, a nie udało nam się strzelić gola. Mieliśmy mnóstwo okazji.

Iniesta: Iniesta jest tylko jeden, jest wyjątkowy. Saul ma wielki potencjał, Isco ma umiejętności, a Asensio wszystko robi dobrze. Z tej trójki wybieram jednak Saula.

Messi-Cristiano: Messi jest najlepszy na świecie, a Cristiano wygrał wszystko, jest świetnym piłkarzem. Ja jednak uwielbiam grę Messiego.

Fot. DSánchez17/ CC BY-NC 2.0

Udostępnij:

Komentarze (24)

Gorące tematy