Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Sobota, 18 sierpnia 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Argentyna: Messi w dalszym ciągu zmaga się z problemami mięśniowymi

 16 kwietnia 2018, 16:20

 Majerr

Źródło: Sport

 11 komentarzy

Leo Messi przyzwyczaił się do życia z problemami mięśniowymi związanymi z przeciążeniem mięśni przywodziciela. Pomimo sesji regeneracyjnych i wstrzymania się od występów w meczach z Włochami i Hiszpanią podczas zgrupowania kadry narodowej crack Barcelony nie odpoczywał wystarczająco długo i nie wrócił do pełni zdrowia.

Kataloński Sport powołuje się dzisiaj na gazety z ojczyzny napastnika Barcelony. W Argentynie uważają, że Messi wciąż zmaga się z problemami, co negatywnie wpłynęło na jego postawę podczas tak ważnego meczu jak starcie z Romą w Lidze Mistrzów. Dolegliwości 30-latka mają ciągnąć się za nim od rywalizacji z Chelsea. Po wyeliminowaniu Anglików Leo dołączył do kadry narodowej, choć nie wystąpił w żadnym ze spotkań towarzyskich. Wydawało się, że odpoczynek przyniósł efekt, a Messi wrócił do stolicy Katalonii, zostawiając za sobą problemy fizyczne. Teraz, według argentyńskich gazet, mięśnie przywodziciela ponownie zaczęły niepokoić zawodnika i wpływać na poziom jego gry.

FC Barcelona natomiast milczy w całej sprawie i nie komentuje tych doniesień. W klubie Messi trenuje na pełnych obrotach z resztą zespołu, a sztab medyczny nie wydał żadnej diagnozy, która w jakikolwiek sposób podnosiłaby alarm w sprawie zdrowia Argentyńczyka.

Udostępnij:

Komentarze (11)

Gorące tematy