Argentyna: Messi w dalszym ciągu zmaga się z problemami mięśniowymi

Majerr

16 kwietnia 2018, 16:20

Sport

11 komentarzy

Leo Messi przyzwyczaił się do życia z problemami mięśniowymi związanymi z przeciążeniem mięśni przywodziciela. Pomimo sesji regeneracyjnych i wstrzymania się od występów w meczach z Włochami i Hiszpanią podczas zgrupowania kadry narodowej crack Barcelony nie odpoczywał wystarczająco długo i nie wrócił do pełni zdrowia.

Kataloński Sport powołuje się dzisiaj na gazety z ojczyzny napastnika Barcelony. W Argentynie uważają, że Messi wciąż zmaga się z problemami, co negatywnie wpłynęło na jego postawę podczas tak ważnego meczu jak starcie z Romą w Lidze Mistrzów. Dolegliwości 30-latka mają ciągnąć się za nim od rywalizacji z Chelsea. Po wyeliminowaniu Anglików Leo dołączył do kadry narodowej, choć nie wystąpił w żadnym ze spotkań towarzyskich. Wydawało się, że odpoczynek przyniósł efekt, a Messi wrócił do stolicy Katalonii, zostawiając za sobą problemy fizyczne. Teraz, według argentyńskich gazet, mięśnie przywodziciela ponownie zaczęły niepokoić zawodnika i wpływać na poziom jego gry.

FC Barcelona natomiast milczy w całej sprawie i nie komentuje tych doniesień. W klubie Messi trenuje na pełnych obrotach z resztą zespołu, a sztab medyczny nie wydał żadnej diagnozy, która w jakikolwiek sposób podnosiłaby alarm w sprawie zdrowia Argentyńczyka.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dlatego powinien odpocząć 3-4 mecze a w jego miejsce Dembule ! VeB!

Dlatego powinien odpocząć 2-3 mecze a w jego miejsce Dembele ! VeB!

Dlatego powinien odpocząć 1-2 mecze a w jego miejsce Dembele ! VeB!

Na miejscu Valverde dałbym mu jeszcze zargrać kilka meczy d czasu aż się sezon rozstrzygnie a potem dał mu odpocząć

Tłumaczenie w stylu bolącego kolanka Ronaldo po każdej porażce Realu.

Messi głupi nie jest. Jeśli miałby jakieś problemy pewnie sam zdecydowałby, że nie będzie grał. Dla niego najważniejsze są MŚ i wątpię, że ryzykowałby swoim zdrowiem tuż przed mundialem. Myślę, że to wymysły mediów.

Choć patrząc na wystawianie kontuzjowanego Pique i Busquetsa nie zdziwiłbym się gdyby okazało się to prawdą.