Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Ostatnie wolne miejsca na wyjazd na El Clásico z FCBP i FCBarca.com!

 28 kwietnia 2018, 20:15

 Redakcja

Już po raz siódmy zapraszamy na wyjazd do Barcelony, którego celem będzie El Clásico czyli mecz pomiędzy FC Barceloną a Real Madryt. Podobnie jak w latach poprzednich teraz też szykuje się fantastyczna eskapada. Mamy ostatnie wolne miejsca!

Samego w sobie Klasyku nie trzeba nikomu przedstawiać, natomiast to właśnie tym meczem FC Barcelona może zapewnić sobie mistrzostwo Hiszpanii. Cena bazowa obejmuje przelot Warszawa-Barcelona-Warszawa, 3 noclegi w 3 gwiazdkowym hotelu w samym sercu Barcelony, bilet na mecz oraz ubezpieczenie.

Liczba biletów jest mocno ograniczona, mamy ostatnie wolne miejsca, zabieramy jeszcze tylko kilka osób, więc to jedyna szansa, żeby się zapisać. Wylot 5 maja, powrót 8 maja. Śpiesz się i zarezerwuj miejsce na wyjazd już teraz.

Aby dokonać rezerwacji, kliknij tutaj

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: fcbpontour@gmail.com. FCBarca.com i FCBP nie pośredniczą w sprzedaży samych biletów na mecz.

Udostępnij:

Gorące tematy