Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Christian Eriksen mógł przejść do Barcelony

 17 kwietnia 2018, 17:00

 Łukasz Lewtak

Źródło: Mundo Deportivo/Sport

 92 komentarze

Agent piłkarski Bayram Tutumlu udzielił wywiadu dla duńskiego dziennika BT, w którym ujawnił, że Christian Eriksen mógł przejść do Barcelony.

- We wrześniu Christian Eriksen zaprosił mnie do swojego domu w Londynie i zapytał, co zrobić, żeby trafić do lepszego klubu. Przekazałem mu, że jeden lepszy klub już go chciał. Kiedy pojechałem do Barcelony z moim doradcą Evrenem Sahinem i właścicielem Brøndby Janem Bechem Andersenem, prezydent Barçy Josep Maria Bartomeu powiedział nam, że Christian Eriksen będzie kolejnym wspaniałym duńskim zawodnikiem po Michaelu Laudrupie. Wtedy przekazałem Eriksenowi, że Barcelona go chce i szuka czegoś więcej niż zalet czysto piłkarskich. Niestety zamiast niego kupiła Coutinho. Eriksen nie był zadowolony, ponieważ został sam. Jego agent [Michael Schoots - przyp.red.] zniszczył ten transfer, zrujnował jego karierę - powiedział Tutumlu.

- Dobry agent powinien być w kontakcie z najlepszymi klubami. Ja to robię, chociaż już nie działam w zawodzie. Robi to mój syn. Zapytajcie Jana Becha Andersena. Trzy dni później spotkałem się z nim i Bartomeu. Muszę tylko nosić telefon, jestem w kontakcie z najlepszymi klubami. Christian Eriksen wie, kto zawiódł. I nie był to jego ojciec. Mimo że nie znam go, wydaje się miłą osobą. Powiedziałem Eriksenowi, że jeśli chce przejść do lepszego klubu, nie zrobi tego za pośrednictwem swojego agenta. Nie chcę wymieniać jego nazwiska, ponieważ bardzo mnie to boli - dodał Bayram Tutumlu, który nie wykluczył, że FC Barcelona nadal interesuje się Christianem Eriksenem.

Fot. Дмитрий Голубович / CC BY-SA 3.0

Udostępnij:

Komentarze (92)

Gorące tematy