Paco Alcácer: Wszyscy chcemy grać, uważam, że daliśmy z siebie wszystko

Łukasz Lewtak

17 kwietnia 2018, 23:14

Marca/AS

11 komentarzy

Paco Alcácer, autor drugiego gola dla Barcelony w meczu z Celtą Vigo na Estadio Balaídos (2:2), udzielił krótkiej wypowiedzi dla Movistar Partidazo tuż po zakończeniu spotkania.

Czerwona kartka: "Po wykluczeniu Sergiego Roberto cofnęliśmy się, ale zdobyliśmy jeden punkt".

Zmiennicy: "Musimy być przygotowani na moment, w którym trener będzie nas potrzebował. Wszyscy chcemy grać. Uważam, że daliśmy z siebie wszystko".

Bramka na 2:2 "Widziałem, że piłkę dotknął obrońca, i wolałem, żeby wpadła do siatki po moim, a nie jego zagraniu".

Jak najszybsze zdobycie mistrzostwa: "Chcemy osiągnąć nasz cel najszybciej, jak to możliwe. Wszyscy wiemy, co chcemy wygrać. Nie ma znaczenia, czy po drodze przytrafi nam się jakaś porażka".

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

takimi meczami jak wczoraj Paco pokazuje, że zasługuję na szansę, wielka szkoda, że nigdy tak na prawdę jej nie dostał w Barcelonie, a już pojawiaja się plotki że odejdzie, mam nadzieję, że tak się nie stanie, bo na prawdę ma zadatki na świetnego napastnika, po prostu potrzebuje ogrania :<

Paco znakomity mecz wczoraj, chyba nie zanotował złego zagrania. Asysta po szybkim rozegraniu piłki, powroty pod własną bramkę i interwencje, do tego sytuacja, gdzie wyciągnął bramkarza za pole karne i dogrywał do Dembele.

W sumie Luis 2.0. Niewiele grał ale bramkę wsadził.

Own goal będzie niepocieszony po tym meczu. Paco zabrał mu bramkę :)

Paco widać pazerny na gole . Piłka spokojnie wturlała by się do bramki , ale to dobrze , ogólnie mecz jak najbardziej na plus w jego wykonaniu :)