Denis Suárez: Pozostajemy niepokonani, trzeba docenić nasze zasługi

Łukasz Lewtak

17 kwietnia 2018, 23:24

Marca

19 komentarzy

Po zakończeniu meczu Barcelony z Celtą Vigo na Estadio Balaídos (2:2) krótkiej wypowiedzi dla oficjalnej telewizji katalońskiego klubu udzielił Denis Suárez.

Gra: "Celta zawsze stwarza wiele okazji, wielu jej zawodników gra wysoko. Uważam, że w drugiej połowie, do momentu otrzymania czerwonej kartki przez Sergiego Roberto, dominowaliśmy na boisku. Rywale starali się nas sobie podporządkować i mieli kilka okazji na strzelenie trzeciego gola. Na szczęście nie udało im się go zdobyć. Pozostajemy niepokonani i jesteśmy odrobinę bliżej mistrzostwa. Trzeba docenić nasze zasługi, ponieważ nieprzegranie żadnego meczu do tego etapu sezonu jest niewiarygodnie cenne".

Wyjściowy skład: "Wydaje mi się, że nie grałem w pierwszej jedenastce od trzech miesięcy. Kiedy mija tyle czasu, zawsze jest trudno. Moim celem jest odnoszenie sukcesów tutaj i będę dalej próbował".

 

 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dobre. Większość pisze, że za słaby (gra bardzo mało). Zaś większość jest wstanie bronić jeszcze slabszego Gomesa, który szans dostaje duzo wiecej, bo sie przyznał że psychicznie nie wytrzymuje.

Szkoda chłopaka, widać, że chce, ale nie wychodzi, przez co gra kiepsko.
Niestety, to przede wszystkim efekt braku minut, jednak jakoś nie wydaje mi się, aby DS był w stanie osiągnąć poziom satysfakcjonujący Barcelonę i jednocześnie zapewniający grę w pierwszym składzie.
Na pewno ciąży mu też wieczne porównywanie do Iniesty, który jest po prostu nie do podrobienia, 2 klasy wyżej.
I co tu z Denisem począć?

Bardzo słaby mecz Denisa w I połowie. Dużo strat w tym 2 na niebezpieczne konrty :-(

z taką grą to kwestia szczęścia nie umiejętności, a Real nas rozwali... sorry Winnetou, ale mnie nie przekonałeś. Tyle strat co w pierwszej połowie, to przy dobrych celownikach graczy Celty mogło być pozamiatane.

więcej zaufania tak jak w końcu dostał Roberto i chłopak odpali!

Juz dziadek Iniesta przewaznie wiecej robi w defensywie niz Suarez. Slaby wystep, oby nastepnym razem bardziej sie postaral bo ma potencjal na dobrego gracza.

Niezły dzisiaj, tylko żeby tak tych piłek nie tracił.