Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Denis Suárez: Pozostajemy niepokonani, trzeba docenić nasze zasługi

 17 kwietnia 2018, 23:24

 Łukasz Lewtak

Źródło: Marca

 19 komentarzy

Po zakończeniu meczu Barcelony z Celtą Vigo na Estadio Balaídos (2:2) krótkiej wypowiedzi dla oficjalnej telewizji katalońskiego klubu udzielił Denis Suárez.

Gra: "Celta zawsze stwarza wiele okazji, wielu jej zawodników gra wysoko. Uważam, że w drugiej połowie, do momentu otrzymania czerwonej kartki przez Sergiego Roberto, dominowaliśmy na boisku. Rywale starali się nas sobie podporządkować i mieli kilka okazji na strzelenie trzeciego gola. Na szczęście nie udało im się go zdobyć. Pozostajemy niepokonani i jesteśmy odrobinę bliżej mistrzostwa. Trzeba docenić nasze zasługi, ponieważ nieprzegranie żadnego meczu do tego etapu sezonu jest niewiarygodnie cenne".

Wyjściowy skład: "Wydaje mi się, że nie grałem w pierwszej jedenastce od trzech miesięcy. Kiedy mija tyle czasu, zawsze jest trudno. Moim celem jest odnoszenie sukcesów tutaj i będę dalej próbował".

 

 

Udostępnij:

Komentarze (19)

Gorące tematy