Luis Suárez: To zwycięstwo jest bardzo ważne, ale nie zmazuje porażki z Romą

Julia Cicha

21 kwietnia 2018, 23:42

AS

8 komentarzy

Luis Suárez, autor dwóch bramek w meczu z Sevillą, udzielił wypowiedzi dla mediów po zdobyciu przez Barcelonę Pucharu Króla.

Spotkanie: Bardzo dobrze zaczęliśmy pierwszą połowę. Pracowaliśmy w zorganizowany sposób, biegaliśmy i byliśmy skoncentrowani. W ostatnich latach zdobywaliśmy to trofeum, to piękny moment dla culés. Chcieliśmy wygrać ten puchar.

Roma: Okoliczności były trudne, musieliśmy odwrócić sytuację. To zwycięstwo nie zmazuje porażki z Romą, ale ten tytuł jest ważny. Na początku sezonu wzięlibyśmy go w ciemno. To wielki sukces. W lidze rozgrywa się wiele spotkań, w Pucharze Króla wszyscy chcą zwyciężyć. To trochę dziwne po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, bo odnosi się wrażenie, że mogliśmy zajść w tych rozgrywkach dużo dalej.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Rysa w pamięci zostanie, ale nie mamy powodów by mówić o zły, sezonie :)

Frajerstwa z meczu z Romą nic nie jest w stanie zamazać.

Niby śledzę piłkę nożną już kilka dobrych lat ale nie wiem czy kiedyś powiem że się na niej znam, bo Barcelona z Romą i z Sevillą to jak by porównać Ekstraklasę do LM, a niby prawie ci sami piłkarze...

trafił w sedno , ciesze sie że mamy dublet praktycznie w kieszeni , biore takie wyniki w ciemno co sezon ale mieliśmy potencjał na tryplet spokojnie , jeden feralny wyjazd wszystko położył , poprostu szkoda bo moze w przyszłym roku jeszcze raz bedzie trzeba pracowac na to wszystko , zawodnicy którzy nie odpalili w tym sezonie , odpalą może w przyszłym trener też już nie bedzie pierwszorokowcem a i tak wyniki ma lepsze niz bym sie spodziewał.... ale niesmak pozostaje , pomimo tego ze ten finał został pięknie rozegrany przez całe 90 minut ahh jesteśmy rozpieszczeni

zaiste Suarez ma racje , ten puchar to na otarcie łez po klęsce w LM

konto usunięte

Jakby nie patrzeć :) wygrywając ligę i Puchar rozegralismy ponad 40 meczów :) każdy prócz Espanyolu z sukcesem :) w LM Jedna porażka na 10 meczów :) szanujmy ten sezon :) w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej :)