Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Dziś o 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Josep Maria Bartomeu: Jeśli zdobędziemy dublet, będzie to historyczne wydarzenie

 22 kwietnia 2018, 00:16

 Julia Cicha

Źródło: Marca

 11 komentarzy

Josep Maria Bartomeu udzielił wypowiedzi dla mediów po zdobyciu przez Barcelonę Pucharu Króla po finale z Sevillą (5:0).

Mecz: Rozegraliśmy świetne spotkanie i osiągnęliśmy bardzo dobry wynik. To dla nas dobre rozgrywki, jesteśmy zadowoleni z przebiegu meczu. Widzieliśmy grę najlepszej drużyny świata. Sevilla to godny rywal, ale w starciu przeciwko Barcelonie nie mogła nic zdziałać.

Świętowanie: Teraz trzeba cieszyć się pucharem. Po złym wyniku w Lidze Mistrzów zespół się podniósł, bo jest wielki. Musimy poczekać na świętowanie w lidze. Trzeba pracować i dawać z siebie wszystko w kolejnych meczach.

Iniesta: Andrés płacze ze szczęścia. Od wielu dni gra bardzo dobrze, jest znakiem pewnej ery w klubie. To najważniejszy piłkarz. Kiedy schodzi z boiska, wszyscy go oklaskują. Nie ma drugiego takiego. Pokazał, jak gra, jak kontroluje mecz, jak utrzymuje rytm… O to, czy odchodzi, musicie zapytać jego. Barça to drużyna jego życia, przyszedł tu w wieku 12 lat. Dał klubowi wszystko, a klub dał wszystko jemu. Ma bezterminowy kontrakt i rozwiąże go, gdy będzie chciał.

Walka o ligę: To będzie kolejny historyczny dublet, nie było ich aż tyle. Trzeba cieszyć się ze świetnego meczu. Wszyscy dobrze się bawili, od dawna Barcelona nie grała aż tak dobrze. Puchar Króla oznacza poprawny, dobry sezon. Jeśli zdobędziemy mistrzostwo, będzie on bardzo dobry, choć nie celujący. Deportivo gra o utrzymanie, więc będzie walczyło. Zobaczymy w przyszłym tygodniu. Gratuluję kibicom obu drużyn, którzy utrzymywali dobre relacje.

Udostępnij:

Komentarze (11)

Gorące tematy