Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Podsumowanie ankiety: Użytkownicy FCBarca.com chcą, aby Iniesta pozostał w zespole na kolejny sezon

 22 kwietnia 2018, 11:39

 Łukasz Lewtak

 43 komentarze

Podsumowanie ankiety: Użytkownicy FCBarca.com chcą, aby Iniesta pozostał w zespole na kolejny sezon

We wczorajszym finale Pucharu Króla Andrés Iniesta zdobył gola, a gdy schodził z boiska, był owacyjnie żegnany przez wszystkich kibiców na Wanda Metropolitano. Wiele wskazuje jednak na to, że był to ostatni finał Don Andrésa w barwach Barcelony. Sam zawodnik daje do zrozumienia, że opuści klub po zakończeniu sezonu. Użytkownicy FCBarca.com chcieliby jednak, żeby Andrés Iniesta pozostał w Barcelonie na kolejny rok.

Informacje o możliwym odejściu Iniesty do ligi chińskiej pojwiają się już od kilku miesięcy. W zeszłym roku kapitan Barçy podpisał dożywotni kontrakt z klubem, który może jednostronnie rozwiązać po zakończeniu każdego sezonu. Musi jednak poinformować o tym FC Barcelonę do 30 kwietnia. Iniesta wie już, jaka będzie jego przyszłość, a swoją decyzję publicznie ogłosi w przyszłym tygodniu, co zapowiedział po wczorajszym finale Pucharu Króla.

Niedawno zapytaliśmy Was, czy chcecie, aby Iniesta pozostał w klubie na kolejny sezon, czy też wolicie, by pożegnał się z Barceloną już teraz. W ankiecie wzięło udział niemal 10 tysięcy osób, za co serdecznie dziękujemy. Zdecydowana większość uczestników ankiety (78,79%) chce, aby Andrés Iniesta pozostał w Barcelonie. 34,57% (3387) uważa, że Don Andrés w dalszym ciągu powinien być graczem wyjściowego składu w zespole Valverde. Zdaniem 44,22% (4332) uczestników Iniesta powinien zostać, ale już jako zawodnik rezerwowy. 21,21% (2077) ankietowanych uważa, że czas pomocnika z Fuentealbilli w drużynie Barcelony dobiegł końca.

Udostępnij:

Komentarze (43)

Gorące tematy