Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Sobota, 18 sierpnia 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Julen Lopetegui: Chcemy, by Andrés Iniesta utrzymał obecną formę do mundialu

 24 kwietnia 2018, 15:20

 Julia Cicha

Źródło: Sport/Mundo Deportivo

 4 komentarze

Julen Lopetegui wziął udział w konferencji będącej częścią Dnia Dziennikarstwa i Sportu na Uniwersytecie w Alicante. Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii wypowiedział się m.in. na temat Andrésa Iniesty.

− Andrés rozegrał bardzo dobry sezon, w poprzednim również tak było. W reprezentacji zawsze grał na wysokim poziomie, cieszymy się, że tak dobrze mu idzie. Chcemy, by utrzymał formę do mundialu.

− Iniesta zasłużył sobie na szacunek okazywany mu na wszystkich boiskach. O jego odejściu z Barcelony mówicie wy, trzeba poczekać na decyzję samego zawodnika. Nie będę gdybać w tej sprawie, cieszmy się jego grą w reprezentacji.

− Wolę skupić się na pozytywnych aspektach finału Pucharu Króla, na nastroju i wspaniałych okolicznościach, w których rozegrano mecz, a nie na gwizdach na hymn Hiszpanii.

− Wszyscy trenerzy, jadąc na mistrzostwa, myślą o trzech spotkaniach, na więcej trzeba zasłużyć pracą i dobrymi występami.

Fot. Богдан Заяц / CC BY-SA 3.0

Udostępnij:

Komentarze (4)

Gorące tematy