Julen Lopetegui: Chcemy, by Andrés Iniesta utrzymał obecną formę do mundialu

Julia Cicha

24 kwietnia 2018, 15:20

Sport/Mundo Deportivo

4 komentarze

Julen Lopetegui wziął udział w konferencji będącej częścią Dnia Dziennikarstwa i Sportu na Uniwersytecie w Alicante. Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii wypowiedział się m.in. na temat Andrésa Iniesty.

− Andrés rozegrał bardzo dobry sezon, w poprzednim również tak było. W reprezentacji zawsze grał na wysokim poziomie, cieszymy się, że tak dobrze mu idzie. Chcemy, by utrzymał formę do mundialu.

− Iniesta zasłużył sobie na szacunek okazywany mu na wszystkich boiskach. O jego odejściu z Barcelony mówicie wy, trzeba poczekać na decyzję samego zawodnika. Nie będę gdybać w tej sprawie, cieszmy się jego grą w reprezentacji.

− Wolę skupić się na pozytywnych aspektach finału Pucharu Króla, na nastroju i wspaniałych okolicznościach, w których rozegrano mecz, a nie na gwizdach na hymn Hiszpanii.

− Wszyscy trenerzy, jadąc na mistrzostwa, myślą o trzech spotkaniach, na więcej trzeba zasłużyć pracą i dobrymi występami.

Fot. Богдан Заяц / CC BY-SA 3.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A dopiero co tam byłem w Alicante, bo pod koniec marca, pod tym uniwerkiem również :)

Iniesta wg mnie utrzyma formę do mundialu i poprowadzi La Furia Roja do drugiego tytułu tak jak to miało miejsce w 2010 r. w Rpa.

mądre słowa... "na więcej trzeba sobie zasłużyć"!!!

Pomimo wieku jestem przekonany że będzie kluczowy dla reprezentacji Hiszpanii w tym turnieju.