André Gomes spotkał się z przedstawicielami Barçy w sprawie swojego odejścia z klubu

Łukasz Lewtak

26 kwietnia 2018, 20:31

Sport

21 komentarzy

André Gomes i jego reprezentanci spotkali się dziś z przedstawicielami FC Barcelony. Obie strony rozmawiały o wypracowaniu dobrego rozwiązania dla obu stron po zakończeniu obecnego sezonu, ponieważ jest niemal pewne, że Portugalczyk opuści Camp Nou.

Zdaniem Sportu na spotkaniu jasno ustalono, że André Gomes odejdzie z Barcelony w lecie tego roku. Portugalczyk trafił na Camp Nou dwa sezony z temu z Valencii za 35 milionów euro. Teraz zawodnik i kataloński klub będą razem pracować, aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie na rynku transferowym. Odejście André Gomesa z Barcelony zostanie oficjalnie ogłoszone po zakończeniu sezonu.

Barça chce sprzedać portugalskiego pomocnika. André Gomes najprawdopodobniej trafi do jednego z klubów Premier League. Kilka drużyn z Wysp już wyraziło zainteresowanie Portugalczykiem, a sam piłkarz jest gotowy przenieść się do Anglii. Niedawno media podawały, że sytuację André Gomesa obserwuje także Juventus, jednak, jak donosi Sport, transfer byłego gracza Valencii do zespołu Starej Damy jest praktycznie wykluczony.

Fot. Дмитрий Голубович / CC BY-SA 3.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No to, szykuje się pierwsze wzmocnienie przed przyszłym sezonem :)

Wreszcie. Oby to stało się faktem. Pewnie nie uda się zwrot kosztów ale jakieś 30 mln od klubu z Premier League można wyciągnąć. I mamy na Arthura lub jakiegoś innego pomocnika..

Najpierw Iniesta,
teraz Gomes... Dwie legendy w jednym roku.

Lepsze jego odejście od przyjścia Salaha

Bye bye endriu uff

podziękować, życzyć powodzenia gdzie indziej i mam nadzieje że to będzie sprzedaż a nie jakieś wypożyczenie.

Nie odnajdzie się w Anglii. Lepiej pasował by do serie a.

Znając Barcelone jak odejdzie za 20mln będzie dobrze, choć jest szanse że go wypożyczom

Wciąż jest młody. Gra w reprezentacji Portugalii. U nas palił się psychicznie. Umiejętności ma i pokazał je w Walencji. Przy obecnych cenach 35 mln które zainwestowaliśmy muszą zostać odzyskane.

Mam tylko nadzieję, że za mniej niż 40 mln Barcelona go nie sprzeda.

Oddałbym go z opcją korzystnego odkupienia, najlepiej do Anglii. Jest młody a zmiana otoczenia może na niego pozytywnie wpłynąć. Nie można mówić, że był to udany transfer, był jednym z najgorszych ostatnich lat, ale młodzi piłkarze potrafią być nieprzewidywalni i mogą nagle wystrzelić :)

Super! Wiadomość dnia, oby jak najszybciej.

Gomesz tylko domagaj sie sprzedaży prosimy :)

Szkoda mi go.nie przelamal sie,a lata leca i szkoda zeby stracil czas rozwoju w klubie w ktorym sie gubi i boi grac.talent ma,ale glowa za slaba na taki klub jak Barca.

Oby znów nie skończyło się na wypożyczeniu...

Fajnie jakby dołączył do Tottenhamu :))