Następny mecz:  Barcelona  -  Sociedad     ·  Dziś o 20:45  ·  38. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

André Gomes spotkał się z przedstawicielami Barçy w sprawie swojego odejścia z klubu

 26 kwietnia 2018, 20:31

 Łukasz Lewtak

Źródło: Sport

 21 komentarzy

André Gomes i jego reprezentanci spotkali się dziś z przedstawicielami FC Barcelony. Obie strony rozmawiały o wypracowaniu dobrego rozwiązania dla obu stron po zakończeniu obecnego sezonu, ponieważ jest niemal pewne, że Portugalczyk opuści Camp Nou.

Zdaniem Sportu na spotkaniu jasno ustalono, że André Gomes odejdzie z Barcelony w lecie tego roku. Portugalczyk trafił na Camp Nou dwa sezony z temu z Valencii za 35 milionów euro. Teraz zawodnik i kataloński klub będą razem pracować, aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie na rynku transferowym. Odejście André Gomesa z Barcelony zostanie oficjalnie ogłoszone po zakończeniu sezonu.

Barça chce sprzedać portugalskiego pomocnika. André Gomes najprawdopodobniej trafi do jednego z klubów Premier League. Kilka drużyn z Wysp już wyraziło zainteresowanie Portugalczykiem, a sam piłkarz jest gotowy przenieść się do Anglii. Niedawno media podawały, że sytuację André Gomesa obserwuje także Juventus, jednak, jak donosi Sport, transfer byłego gracza Valencii do zespołu Starej Damy jest praktycznie wykluczony.

Fot. Дмитрий Голубович / CC BY-SA 3.0

Udostępnij:

Komentarze (21)

Gorące tematy