Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Dziś o 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

W dzisiejszym meczu z Las Palmas kibice Espanyolu złożyli hołd Andrésowi Inieście

 28 kwietnia 2018, 15:19

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Sport

 8 komentarzy

Kibice Espanyolu również okazali szacunek Andrésowi Inieście po tym, jak ogłosił on, że odchodzi z Barcelony po zakończeniu sezonu.

Przed dzisiejszym meczem Espanyolu z Las Palmas w 35. kolejce LaLigi kibice Los Pericos zaprezentowali transparent poświęcony Inieście: „dziękujemy Iniesta za to, że jesteś przede wszystkim przyjacielem”.

Kibice Espanyolu zawsze utrzymywali ogromny podziw dla Iniesty. Kapitan Barcelony przyjaźnił się z byłym piłkarzem zespołu z Cornellà-El Prat Danim Jarque, który zmarł w wieku 26 lat. Po bramce strzelonej w finale mistrzostw świata w 2010 roku Iniesta zaprezentował nawet koszulkę upamiętniającą tego zawodnika. Kibice Espanyolu nigdy nie zapomnieli tego gestu.

Przypomnijmy, że wczoraj Espanyol na swoich profilach w mediach społecznościowych złożył Inieście wyrazy szacunku po tym, jak 33-latek ogłosił swoją decyzję o odejściu z Barcelony.

Udostępnij:

Komentarze (8)

Gorące tematy