García Pimienta: Grając tak jak dziś, wygramy większość meczów

Łukasz Lewtak

28 kwietnia 2018, 21:30

Mundo Deportivo

2 komentarze

FC Barcelona B przegrała dziś na wyjeździe z Almeríą 0:1 w meczu 37. kolejki Segunda División. Po tym spotkaniu wypowiedzi dla mediów udzielili trener Blaugrany García Pimienta oraz obrońca katalońskiego zespołu David Costas.

- Jestem smutny z powodu piłkarzy. Wykonali wspaniałą pracę. Byliśmy w posiadaniu piłki przez 70 procent czasu gry i oddaliśmy dwa razy więcej strzałów niż przeciwnicy. Po tym meczu zapamiętam postawę zespołu i to, że byliśmy zdecydowanie lepsi. Przed nami pięć spotkań i chcemy być taką drużyną jak dziś. Grając w ten sposób, wygramy większość meczów - powiedział García Pimienta, który dziś po raz pierwszy poprowadził FC Barcelonę B.

- Futbol jest wobec nas bardzo niesprawiedliwy. Rywale raz lub dwa razy przedostają się w nasze pole karne i strzelają nam gola. A nas zdobycie bramki kosztuje bardzo dużo. Najlepszym zawodnikiem drużyny przeciwnej był bramkarz. To mówi wszystko. Przed nami pięć finałów - powiedział obrońca FC Barcelony B David Costas.

Fot. LessterKalCC BY-SA 4.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ostatnio przegrywali z drużynami które tak samo walczą o utrzymanie, jeśli jutro swój mecz wygra Leonesa, to Barca będzie miała 6 pkt straty do bezpiecznego miejsca na pięć kolejek przed końcem rozgrywek, także słabo to widzę...

Obok spotkania z Przescieradlami ten bój o utrzymanie daje napięcie w sezonie ogórkowym. Wierzę że chłopaki dadzą radę!