Barça zabiera na mecz z Deportivo specjalne koszulki, w których ma świętować zdobycie dubletu

Łukasz Lewtak

29 kwietnia 2018, 11:34

AS

12 komentarzy

Jak informuje dziennik AS, piłkarze FC Barcelony zabrali do A Coruñi na dzisiejszy mecz z Deportivo specjalne koszulki, w których po zakończeniu spotkania mają świętować zdobycie dubletu.

Ernesto Valverde zabrał do Galicji wszystkich piłkarzy, nawet Sergiego Roberto, który i tak nie będzie mógł wystąpić w dzisiejszym spotkaniu z powodu sankcji. Jasne jest, że trener i drużyna mają nadzieję na zapewnienie sobie mistrzostwa Hiszpanii i świętowanie dubletu. Aby zdobyć tytuł, Barcelona musi przynajmniej zremisować.

Przed meczem zawodnicy Deportivo zrobią piłkarzom Barçy szpaler, gratulując im w ten sposób zwycięstwa w Pucharze Króla. Na boisku nie będzie jednak mowy o sentymentach, ponieważ jeżeli Galisyjczycy nie odniosą dziś zwycięstwa, spadną do Segunda División. Z tego też powodu na pewno nie odpuszczą i będą walczyć przez 90 minut.

Według informacji ASa okolicznościowe koszulki przygotowane dla Barçy przez Nike na dzisiejszy wieczór podkreślają zdobycie przez zespół Ernesto Valverde mistrzostwa Hiszpanii i Pucharu Króla. Świętowanie na Riazor ma być tylko wstępem do planowanego na jutro przejazdu otwartym autokarem przez Barcelonę. Ważne jest jednak, aby piłkarze Barçy w pełni skupili się na meczu i nie myśleli zbyt wcześnie o celebrowaniu tytułu. Ostatni brakujący punkt trzeba wywalczyć na boisku.

Fot. David B.G. / CC BY-NC-ND 2.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

a miała być potrójna koronaaaa

Szkoda Deportivo, oni robią nam szapaler a pewnie mecz przegrają, a remis to ich wcale nie ratuje..

ciężki teren,ale wygramy,oby po dobrej grze.
Niech te koszulki później trafią do sprzedaży :)

jakby po dwumeczu i sprzedaniu Neymara ktoś powiedział, że zdobędziemy dublet, chyba każdy brałby w ciemno. Liga Mistrzów... każdy wie jak było, rysa pozostanie ale teraz należy się cieszyć. Sezon mimo wszystko udany. Następny będzie jeszcze lepszy. VeB!

Oby Dembele zagrał w pierwszej 11.

co stawiacie ? ja 3:0