Deportivo - Barcelona: najlepsze, najgorsze według FCBarca.com

Robert Wojtczak

29 kwietnia 2018, 22:39

27 komentarzy

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Deportivo zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: Cztery mecze od historii

Triumf nad Deportivo i przypieczętowanie mistrzostwa Hiszpanii to fantastyczna wiadomość, ale Barcelonie brakuje tylko czterech meczów, by zakończyć sezon bez porażki. Miejmy nadzieję, że Ernesto Valverde i jego zespół nie odpuszczą w końcówce i zapiszą się w historii hiszpańskiego futbolu.

Najgorsze: Defensywa

Trudno zliczyć, który to już raz w tym sezonie jako najgorszy aspekt meczu wybieramy postawę defensywy Barcelony. Wprawdzie sytuacja w lidze była już praktycznie rozstrzygnięta przed tym spotkaniem, jednak Deportivo zdecydowanie zbyt łatwo stwarzało zagrożenie pod bramką ter Stegena i mogło zdobyć więcej niż dwa gole.

"Trudno zliczyć, który to już raz w tym sezonie jako najgorszy aspekt meczu wybieramy postawę defensywy Barcelony"-że co proszę???Defensywa Barcy do przerwy reprezentacyjnej była najlepsza w Europie,straciliśmy najmniej bramek do tego czasu.To że po tej przerwie spuściła z tonu nie tylko defensywa,ale i cała drużyna,to nie znaczy że nasza obrona jest słaba

teraz okno okno transferowe ... np kogos na pomoc środkowego i obronca środkowego

Wszyscy narzekaja na defensywe. Niewielu zauwazylo chyba ze Deportivo wyplulo pluca przez 40min . Widac bylo ze zaczeli spacerkiem bo sprintem nie daliby rady 90min. Chcieli stracic jak najmniej bramek ten czas i wtedy przyspieszenie, mysle ze po gwizdku... okazalo sie ze przyszlo po 2giej bramce... 2-1 do przerwy... po przerwie przycisneli i szacun bo wypluwali pluca doslownie. Musieli wygrac chcac pozostac w LL. Walczyli o kontrakty. A nasi nie chceli tam umierac. Nie musieli. Po 75min juz nie mieli sil i przyszly zabojcze kontry naszych. Tak to widze. Wiec to taktyka trenerow. Depo gralo o pozostanie.

Od sezonu bez porażki zdecydowanie wolę wygraną z Realem.

Trudno zliczyć który raz ? Do 3/4 sezonu nasza kochana redakcja wychwalała obronę pod niebiosa a nasza obrona opuściła z tonu dopiero pod koniec sezonu. Skoro trudno jest zliczyć te mecze to ktoś w redakcji najwyraźniej ma problemy z matematyką ;P

Denis na plus, dambele na minus. Bez przestrzeni Dambele traci wiele swoich atutów, a szybkie kontry u nas grane są tylko od święta. Z Neyem było inaczej, dostawał piłkę za połowa i szybko ciągnął akcje, a teraz dambele nie dostaje takiej szansy, aby pokazać swoje największe atuty.

Szkoda też Zamory, teraz będzie bardzo trudno dogonić Oblaka.

Za najlepszy punkt tego spotkania wybraliście coś, czego jeszcze nie osiągnęliśmy, trochę bez sensu. Wejście Denisa chyba bardziej tutaj pasuje ;)

Najgorsze - obrazek spadku deportivo, szkoda, autobusy zostają w la liga, a taka wesoła drużyna odpada :/

Ciekawe czy Messi odpuści złotego buta żeby się oszczędzać przed mundialem.

do słabych : "irytujące" straty Dembele