Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Dziś o 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Leo Messi: Musimy odpowiednio docenić to zwycięstwo i się nim cieszyć

 29 kwietnia 2018, 23:49

 Majerr

Źródło: Marca

 6 komentarzy

Lionel Messi udzielił wywiadu po wygranym meczu przeciwko Deportivo. Argentyńczyk zaznaczył, że zwycięstwo w LaLidze zasługuje na uznanie.

– Jestem bardzo szczęśliwy, odczuwam wielką radość z powodu wygrania LaLigi. Wiemy, jak skomplikowaną sprawą jest zdobycie tego trofeum. Z tego powodu musimy je odpowiednio docenić i cieszyć się.

– Byliśmy znacznie lepsi od rywali, nie przegraliśmy prawie żadnego spotkania. Porażki przyszły jedynie w Pucharze Króla i w Rzymie, gdzie osiągnęliśmy bardzo niespodziewany wynik.

– To dla nas bardzo wyjątkowy sezon ligowy, ponieważ nie przegraliśmy żadnego meczu. Mieliśmy trudne momenty, jednak potrafiliśmy je przezwyciężyć bez zaznania smaku porażki.

– Panował wielki smutek, kiedy z drużyny odchodzili Xavi czy Mascherano, którzy byli ikonami tego klubu. Iniesta odchodzi w najlepszy możliwy sposób. Ten dublet jest dla niego bardziej niż zasłużony. Jestem bardzo zadowolony z jego powodu i życzę mu wszystkiego najlepszego.

Udostępnij:

Komentarze (6)

Gorące tematy