Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Jordi Alba: Wydarzenia z Rzymu nie przekreślają tego, co osiągnęliśmy przez ostatni tydzień

 30 kwietnia 2018, 08:24

 Łukasz Lewtak

Źródło: Marca

 32 komentarze

Po zakończeniu meczu Barcelony z Deportivo na Riazor i zdobyciu przez Blaugranę 25. mistrzostwa Hiszpanii w historii klubu Jordi Alba wypowiedział się na temat osiągnięć zespołu, Ernesto Valverde i szpaleru ze strony Realu w niedzielnym El Clásico.

Dublet: "Barcelona zdobyła osiem dubletów w całej historii klubu. Trzeba być bardzo zadowolonym. Każdy by się pod tym podpisał, jednak wiemy, że w Lidze Mistrzów polegliśmy w zły sposób".

Krytyka pod adresem Valverde: "To wstyd. Zawodnicy muszą stanąć na wysokości zadania. Wszyscy popełniamy błędy. Valverde zasługuje na te puchary bardziej niż ktokolwiek inny. Jest szóstym trenerem, który zdobył dublet. Perfekcyjnie zarządzał zespołem".

Szpaler: "To nie my możemy podjąć tę decyzję. Każdy szanuje tego, kogo chce szanować. My nie graliśmy w klubowych mistrzostwach świata. Zrobiliśmy szpaler na Bernabéu w LaLidze. Jeśli Real nie będzie chciał teraz zrobić szpaleru, będzie to pokłosiem decyzji podjętej na wyższych szczeblach".

Wyjątkowy sezon: "Porażka z Romą niezwykle przeszkadza, ale ten sezon był bardzo dobry. Zdobyliśmy dublet! W Rzymie przeżyliśmy bardzo trude chwile, jednak to nie powinno przekreślić tego, co osiągnęliśmy przez ostatni tydzień".

Udostępnij:

Komentarze (32)

Gorące tematy