Jordi Alba: Wydarzenia z Rzymu nie przekreślają tego, co osiągnęliśmy przez ostatni tydzień

Łukasz Lewtak

30 kwietnia 2018, 08:24

Marca

32 komentarze

Po zakończeniu meczu Barcelony z Deportivo na Riazor i zdobyciu przez Blaugranę 25. mistrzostwa Hiszpanii w historii klubu Jordi Alba wypowiedział się na temat osiągnięć zespołu, Ernesto Valverde i szpaleru ze strony Realu w niedzielnym El Clásico.

Dublet: "Barcelona zdobyła osiem dubletów w całej historii klubu. Trzeba być bardzo zadowolonym. Każdy by się pod tym podpisał, jednak wiemy, że w Lidze Mistrzów polegliśmy w zły sposób".

Krytyka pod adresem Valverde: "To wstyd. Zawodnicy muszą stanąć na wysokości zadania. Wszyscy popełniamy błędy. Valverde zasługuje na te puchary bardziej niż ktokolwiek inny. Jest szóstym trenerem, który zdobył dublet. Perfekcyjnie zarządzał zespołem".

Szpaler: "To nie my możemy podjąć tę decyzję. Każdy szanuje tego, kogo chce szanować. My nie graliśmy w klubowych mistrzostwach świata. Zrobiliśmy szpaler na Bernabéu w LaLidze. Jeśli Real nie będzie chciał teraz zrobić szpaleru, będzie to pokłosiem decyzji podjętej na wyższych szczeblach".

Wyjątkowy sezon: "Porażka z Romą niezwykle przeszkadza, ale ten sezon był bardzo dobry. Zdobyliśmy dublet! W Rzymie przeżyliśmy bardzo trude chwile, jednak to nie powinno przekreślić tego, co osiągnęliśmy przez ostatni tydzień".

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

samo odpadnięcie z LM byłoby do przeżycia, ale sposób w jaki to zrobili...ehh

To, że tak gada oznacza, że jednak przekreślają.

Dublet ma swoją cenę i wagę i zasługuje na uznanie, ale klęska w Rzymie kładzie się cieniem na tym sezonie i pozostanie w sercach kibiców na długo.

no we mnie styl porażki w Rzymie, będzie długo siedział...

Szczerze mówiąc to nie pamiętam, więc pytanie do Was.
Czy jak Barca wygrywała KMŚ to jakakolwiek drużyna robiła nam później z tego tytułu szpaler?

W pewnym stopniu przekreślaja, ligę i puchar jest dużo łatwiej wygrać niż lm.

Ta porażka nie przekreśla niczego oprócz szans na ZP dla Messiego.... :(

Niesmak pozostaje. Nic bym nie powiedział gdyby odpadli po walce. Ale to co się stało w Rzymie to największa kompromitacja ostatnich wielu wielu lat.

Witam, mam pytanie. Jako, że piłkarze Barcy po wczorajszym meczu dostali już puchar, czy na ostatnim meczu ligowych z Sociedad będzie działo się coś związanego ze zdobyciem ligi, czy będzie on traktowany jako już mecz towarzyski?