Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Clarence Seedorf: Jesteśmy smutni z powodu spadku, ale rozegraliśmy wspaniały mecz

 30 kwietnia 2018, 09:15

 Łukasz Lewtak

Źródło: Mundo Deportivo

 7 komentarzy

Po przegranym 2:4 meczu z Barceloną trener Deportivo Clarence Seedorf był rozczarowany z powodu porażki i spadku do drugiej ligi, jednak docenił ambitną postawę swoich podopiecznych.

- Rozegraliśmy wspaniały mecz. Nie mogę prosić moich piłkarzy o nic więcej. Stwarzaliśmy okazje. Graliśmy bardzo dobrze przeciwko najlepszej drużynie w LaLidze. Gratuluję Barcelonie zdobycia mistrzostwa, ale to Messi zrobił różnicę. W niektórych sytuacjach na boisku jest nie do zatrzymania.

- Nie można być złym z powodu meczu, jaki rozegraliśmy. Można być smutnym z powodu spadku, ale taki jest sport. Teraz trzeba zakończyć sezon w najlepszy możliwy sposób, z godnością i duchem rywalizacji, którego pokazaliśmy w meczu z Barceloną.

- Nie mam planów, wszystko jest otwarte. Czułem się bardzo dobrze w tym pięknym mieście i klubie. Nie chodzi o to, aby obwiniać kogokolwiek o spadek. W przeciwieństwie do Levante nie byliśmy w stanie rozstrzygnąć na swoją korzyść kilku dobrych meczów, jakie rozegraliśmy.

Fot. Bhdawg / CC BY-SA 4.0

Udostępnij:

Komentarze (7)

Gorące tematy