FC Barcelona naprawia wpadkę z brakującymi nazwiskami na koszulce upamiętniającej zwycięstwo w LaLidze

Majerr

30 kwietnia 2018, 15:05

Sport

24 komentarze

Po zakończeniu wczorajszego meczu Barcelony z Deportivo informowaliśmy Was na łamach FCBarca.com o wpadce, jaką zaliczył kataloński klub w związku z nieumieszczeniem na koszulkach mistrzowskich nazwisk kilku piłkarzy, którzy przyczynili się do zdobycia przez Barçę 25. pucharu Primera División. Sport informuje, że błąd ten zostanie naprawiony. Na dzisiejszej fecie mistrzowskiej podopieczni Ernesto Valverde założą już koszulki z nazwiskami brakujących zawodników.

Kibice Barcelony szybko spostrzegli, że na koszulkach upamiętniających zwycięstwo w LaLidze brakuje nazwisk trzech piłkarzy, którzy w sezonie 2017/18 brali udział w rozgrywkach ligowych w barwach Blaugrany. Javier Mascherano, Arda Turan i Gerard Deulofeu to trójka zawodników pominiętych przez kataloński klub i choć Argentyńczyk, Turek i Hiszpan grają już w innych zespołach, od samego początku można było mówić o dużej wpadce, ponieważ wśród wymienionych znajdował się Rafinha, który również nie występuje już na Camp Nou. Na dodatek Brazylijczyk, w przeciwieństwie do Mascherano i Deulofeu, nie rozegrał ani jednej minuty w trwającym sezonie w Primera División.

Sport podaje, że źródła bliskie klubowi informują o „błędzie ze strony dostawcy koszulek”. Niezależnie od tego, która ze stron zawiniła, FC Barcelona zobowiązała się naprawić zaistniałą sytuację, dlatego też podczas dzisiejszej fety mistrzowskiej podopieczni Ernesto Valvede założą koszulki z uaktualnioną listą graczy, którzy byli architektami sukcesu ligowego Barçy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nike się trochę wycwaniło, i zamiast jednej koszulki upamiętniajacej wygrany dublet będą dwie - jedna za wygrany puchar a druga za ligę. Do tego nie zdziwiłbym się jak uda nam się rozegrać sezon ligowy bez porazki i powstanie trzecia koszulka na tą okoliczność. Ale kasa misiu, kasa..

kiedy startuje sprzedaż tych koszulek?

Czy będzie możliwość zakupu takiej koszulki???

Błąd naprawiono ale niesmak pozostał. Z czasem pewnie minie ale w przyszłości nie można do takich niedopatrzeń dopuszczać.

Jeśli to wpadka Nike, to do sądu ich albo 3 razy większy kontrakt przy następnym podpisywaniu. :)
Tak by to rozegrał Harvey Specter.

To chyba prędzej wpadka Nike niż klubu ;)

Ciekawe za ile dni trafią do sprzedaży. Będę w Barcelonie na ostatnim meczu, więc sprawię sobie taką pamiątkę. Oby też mieli w sprzedaży te za zwycięstwo w CdR.

czy takie koszulki będzie gdzieś mozna zakupić?

Deulofeu też płakał na swoim koncie że go nie ma koszulce.

konto usunięte

"Rafinha, który również nie występuje już na Camp Nou. Na dodatek Brazylijczyk, w przeciwieństwie do wyżej wspomnianych zawodników, nie rozegrał ani jednej minuty w trwającym sezonie w Primera División."
Wymieniony jest też Arda, który wgl nie grał ani minuty nawet w żadnych rozgrywkach w tym sezonie xd

Ja bym zrozumiał brak Andre Gomesa, ale Masherano...

Kolejny dowód na to, że zarząd czyta La Ramblę :D

Bardzo dobrze. Ten błąd był żenujący