Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

FC Barcelona naprawia wpadkę z brakującymi nazwiskami na koszulce upamiętniającej zwycięstwo w LaLidze

 30 kwietnia 2018, 15:05

 Majerr

Źródło: Sport

 24 komentarze

Po zakończeniu wczorajszego meczu Barcelony z Deportivo informowaliśmy Was na łamach FCBarca.com o wpadce, jaką zaliczył kataloński klub w związku z nieumieszczeniem na koszulkach mistrzowskich nazwisk kilku piłkarzy, którzy przyczynili się do zdobycia przez Barçę 25. pucharu Primera División. Sport informuje, że błąd ten zostanie naprawiony. Na dzisiejszej fecie mistrzowskiej podopieczni Ernesto Valverde założą już koszulki z nazwiskami brakujących zawodników.

Kibice Barcelony szybko spostrzegli, że na koszulkach upamiętniających zwycięstwo w LaLidze brakuje nazwisk trzech piłkarzy, którzy w sezonie 2017/18 brali udział w rozgrywkach ligowych w barwach Blaugrany. Javier Mascherano, Arda Turan i Gerard Deulofeu to trójka zawodników pominiętych przez kataloński klub i choć Argentyńczyk, Turek i Hiszpan grają już w innych zespołach, od samego początku można było mówić o dużej wpadce, ponieważ wśród wymienionych znajdował się Rafinha, który również nie występuje już na Camp Nou. Na dodatek Brazylijczyk, w przeciwieństwie do Mascherano i Deulofeu, nie rozegrał ani jednej minuty w trwającym sezonie w Primera División.

Sport podaje, że źródła bliskie klubowi informują o „błędzie ze strony dostawcy koszulek”. Niezależnie od tego, która ze stron zawiniła, FC Barcelona zobowiązała się naprawić zaistniałą sytuację, dlatego też podczas dzisiejszej fety mistrzowskiej podopieczni Ernesto Valvede założą koszulki z uaktualnioną listą graczy, którzy byli architektami sukcesu ligowego Barçy.

Tagi:

La Liga

Udostępnij:

Komentarze (24)

Gorące tematy