Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Dziś o 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Portal Footy Headlines ujawnia datę rozpoczęcia sprzedaży strojów na przyszły sezon

 30 kwietnia 2018, 20:57

 Majerr

Źródło: Mundo Deportivo

 19 komentarzy

Popularny portal Footy Headlines ujawnił datę rozpoczęcia sprzedaży strojów domowych FC Barcelony na przyszły sezon.

Zgodnie z doniesieniami wspomnianego portalu nowe trykoty Barçy pojawią się w sklepach w tygodniu, w którym zostanie rozegrany finał Ligi Mistrzów. Przypomnijmy, że mecz na Stadionie Olimpijskim w Kijowie odbędzie się 26 maja.

Na łamach FCBarca.com informowaliśmy Was o wyglądzie strojów, w których piłkarze Barçy będą występować w przyszłym sezonie. Na koszulce pojawi się po dziesięć bordowych i granatowych cienkich pionowych pasków. Ich liczba nie jest przypadkowa, gdyż miasto Barcelona dzieli się na dziesięć distritos, czyli regionów bądź obwodów. W ten sposób klub chce oddać cześć kibicom z wszystkich części miasta. Na tylnej części, przylegającej do karku, umieszczona zostanie niewielkich rozmiarów senyera, czyli flaga Katalonii. Spodenki natomiast będą w kolorze ciemnego granatu. Taki sam kolor będą miały getry, na których znajdą się cienkie poprzeczne bordowe paski.

Przypomnijmy, że poznaliśmy także wygląd strojów wyjazdowych na przyszły sezon. Koszulki, w których piłkarze Barçy będą występowali poza Camp Nou, nawiązują do strojów wyjazdowych z sezonu 2005/06, kiedy Ronaldinho i spółka grali w niemal fluorescencyjnych żółtych trykotach. Natomiast trzeci komplet strojów będzie koloru łososiowego. Te koszulki będą bardzo podobne do trykotów z sezonu 2009/10.

Tagi:

Klub

koszulka

Udostępnij:

Komentarze (19)

Gorące tematy