Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

FC Barcelona poinformowała, że w niedzielę na Camp Nou utworzona zostanie specjalna mozaika dla Iniesty

 16 maja 2018, 17:15

 Julia Cicha

Źródło: FCBarcelona.es

 11 komentarzy

Po 16 sezonach w pierwszym zespole i niemal 22 latach w FC Barcelonie 20 maja Andrés Iniesta po raz ostatni założy koszulkę Barçy. Zrobi to w meczu z Realem Sociedad, a wieczór na Camp Nou z pewnością będzie emocjonujący i pełen pożegnań.

Klub poinformował, że przed rozpoczęciem spotkania zaplanowano specjalną mozaikę z napisem „infinit Iniesta” [„wieczny Iniesta” – przyp. red.]. Oprócz tego po bokach umieszczone będą dwa symbole nieskończoności, mogące reprezentować również „ósemkę”. Jest to część kampanii #Infinit8Iniesta.

Kibice będą mogli także świętować zdobyty przez drużynę dublet, ósmy w historii klubu. Przed meczem zaplanowano wiele atrakcji dla fanów. Będą one związane zarówno z Iniestą, jak i z pozostałymi zawodnikami Barçy. Po zakończeniu starcia z Realem Sociedad na Camp Nou wszyscy będą świętować dublet, a następnie oficjalnie zakończy się obecny sezon piłkarski.

Udostępnij:

Komentarze (11)

Gorące tematy