Enrique Cerezo: Nie negocjujemy transferu Griezmanna, mamy już dość tego tematu

Julia Cicha

16 maja 2018, 18:15

Sport, Mundo Deportivo

9 komentarzy

Przed dzisiejszym finałem Ligi Europy prezes Atlético Enrique Cerezo udzielił wypowiedzi dla dziennikarzy. Niektóre z nich dotyczyły Antoine’a Griezmanna i jego możliwego transferu do Barcelony.

− Nie ma znaczenia, który zawodnik podniesie puchar, ważne, żebyśmy wygrali. Jeśli będzie to Fernando Torres, to tym lepiej. Nasze szanse oceniam na 50%. Powiedziałem już piłkarzom, że to oni wygrywają lub przegrywają mecze i że uważam, że wygramy. Obyśmy w ostatniej minucie spotkania mogli być spokojni – powiedział Cerezo.

− Griezmann jest zawodnikiem Atlético. Uważam, że niektóre rzeczy trzeba robić w określony sposób, to oznaka dobrego wychowania. Nie negocjujemy z nikim transferu Griezmanna. Nasze relacje z Barceloną są dobre, nie popełniliśmy żadnego błędu, niczego nie zaniedbaliśmy. Prosimy jedynie, by zostawiono nas w spokoju. Agüero, Falcao… Jesteśmy już nieco zmęczeni tymi tematami – dodał prezes.

Fot. Diario de Madrid / CC BY 4.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie uważacie, że jak przyjdzie grizman będziemy mieli zbyt ofensywne ustawienie? Coutinho, grizman, busi, rakieta, Messi, Suarez, dembele?

A jak wyglądał transfer z Sociedad do Atletico?

Mam nadzieje , że te relacje takie pozostaną i nie zepsują się,jeśli kupimy Griezmanna bądz nie ...

Życze im aby dzisiaj wygrali ten finał , to jest na prawde dobra drużyna,grająca dobry football !!

konto usunięte

Cóż, nie muszą nic negocjować, bo z grubsza nie mają nic do gadania przy klauzuli... Także, "Se queda"? :P