Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Dziś o 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Gil Marín: Griezmann musi zadecydować, czy chce tworzyć historię w Atlético, czy odejść do klubu, w którym nigdy tego nie zrobi

 17 maja 2018, 11:01

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Mundo Deportivo

 54 komentarze

W rozmowie z Cadena SER dyrektor Atlético Madryt Miguel Ángel Gil Marín odniósł się do możliwego odejścia Antoine’a Griezmanna do Barcelony.

–  To zależy od jego uczuć, bardziej niż od czegokolwiek innego. Musi zadecydować, czy chce tworzyć historię w Atlético, gdzie wszystko kręci się wokół niego, czy odejść do klubu, w którym nigdy nie przejdzie do historii – powiedział Gil Marín.

Po finale Ligi Europy Griezmann, co zrozumiałe, nie chciał rozmawiać na temat swojej przyszłości i wolał skupić się na świętowaniu sukcesu. Do ewentualnego odejścia Francuza odniósł się za to Diego Simeone. – Mam nadzieję, że jest zadowolony z tego, że jest z nami. Nie mam wątpliwości, że są sytuacje, które mogą przybliżyć go do pozostania w klubie. Grał z nami w trzech finałach i wygrał dwa z nich. Teraz mamy Superpuchar Europy, który będzie kolejnym finałem. Pod względem sportowym nie jesteśmy tak daleko od innych klubów, gramy w wielu finałach.

– Wygranie finału to uczucie, które będzie z nim żyć. Jeśli odejdzie, będę mu wdzięczny za wszystko, co zrobił. Jeśli zostanie, będziemy nadal się rozwijać, ponieważ jesteśmy do tego przeznaczeni – dodał.

Fot. Asociacion Espanola de Directivos / CC BY-NC-ND 2.0

Udostępnij:

Komentarze (54)

Gorące tematy