Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Sobota, 18 sierpnia 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Ojciec Rafinhi: Barça i Inter muszą znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla mojego syna

 17 maja 2018, 19:00

 Julia Cicha

Źródło: Marca

 28 komentarzy

Mazinho udzielił wywiadu dla dziennika Tuttosport, w którym wypowiedział się na temat przyszłości swojego syna Rafinhi.

− Inter i Barça muszą znaleźć rozwiązanie. Liga Mistrzów nie ma znaczenia dla przyszłości Rafinhi, wszystko zależy od Interu. Mój syn zrobił wszystko, co musiał. Teraz to kwestia finansowa. Jak najszybciej chcielibyśmy poznać opinię Interu, by mieć czas na przeanalizowanie sytuacji i pomóc obu klubom w dojściu do porozumienia, które zapewni Rafie ciągłość w grze – powiedział Mazinho.

− Nie wiem, co postanowił Inter, a tym bardziej Barça. Jesteśmy zadowoleni w Mediolanie i nie chcemy zaczynać od nowa. Uważam, że Rafinha pokazał swoje oddanie Interowi, a jego pensja nie jest wysoka, jest normalna. Spalletti pomógł mu rozwinąć się fizycznie i technicznie, mimo że Rafa nie był przyzwyczajony do takiego systemu gry.

Przypomnijmy, że Rafinha odszedł na wypożyczenie do Interu w styczniu tego roku. Włosi mogą wykupić go za 35 milionów euro plus trzy miliony zmiennych. Jeśli tak się stanie, Brazylijczyk podpisze trzyletni kontrakt.

Fot. Hugo Pérez Marsol / CC BY 2.0

Udostępnij:

Komentarze (28)

Gorące tematy