Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Sobota, 18 sierpnia 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Długie pożegnanie Andrésa Iniesty z Camp Nou

 21 maja 2018, 15:30

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Mundo Deportivo, Sport

 39 komentarzy

  • Wczorajsze pożegnanie Iniesty z Barceloną było dla kapitana katalońskiego klubu niezwykle emocjonujące
  • 34-latek jeszcze długo po zakończeniu uroczystości siedział na murawie Camp Nou
  • Pomocnik rozdał koszulki kibicom Blaugrany, a także opublikował w mediach społecznościowych wiadomość dla fanów

Iniesta był wdzięczny kibicom Barcelony za wyrazy wsparcia, jakie okazywali mu nie tylko w jego ostatnim meczu z Realem Sociedad, ale także przez całą karierę. 34-latek po uroczystościach pożegnalnych podszedł pod jedną z trybun, aby rozdać kibicom koszulki z numerem 8.

Mimo późnej pory i męczącego dnia Iniesta po udzieleniu wszystkich wywiadów chciał pożegnać się z Camp Nou na swój sposób. Don Andrés zrobił sobie zdjęcie na środku boiska i siedział w samotności na tle opustoszałego stadionu, zdając sobie sprawę, że to naprawdę koniec.

Dodatkowo Iniesta opublikował na swoich profilach w mediach społecznościowych wiadomość do kibiców, którzy nie mogli być na Camp Nou. „Cześć wszystkim, wciąż tu jestem. Wydaje się, że trudno mi stąd odejść. Dziękuję wam za całą miłość. To był magiczny i niezapomniany dzień, zawsze będę nosił go w sercu. I tak jak powiedziałem: wiele lat, wiele uczuć, wiele emocji, ale bez wątpienia nigdy nie będę w stanie odpłacić się wam za miłość i szacunek, którymi mnie obdarzaliście przez ten cały czas. Bardzo mocno całuję was wszystkich” – powiedział Iniesta.

Fot. Marc Puig i Pérez / CC BY-NC-ND 2.0

Udostępnij:

Komentarze (39)

Gorące tematy