Leo Messi: Lubię Griezmanna, jest jednym z najlepszych piłkarzy

Dariusz Maruszczak

21 maja 2018, 08:51

RAC1

21 komentarzy

W wywiadzie udzielonym rozgłośni RAC1 Leo Messi stwierdził, że zakończony niedawno sezon był dla Barcelony bardzo dobry, a przymierzany do katalońskiego klubu Antoine Griezmann jest jednym z najlepszych piłkarzy.

– To był bardzo dobry sezon. Udało nam się odzyskać mistrzostwo Hiszpanii i zdobyć Puchar Króla, na czym nam zależało. Pozostał nam żal po Lidze Mistrzów, zwłaszcza że mieliśmy znaczącą przewagę. Poza tym jednak był to bardzo dobry sezon – powiedział Argentyńczyk.

Messi dodał również, że nie będzie wyjeżdżał na wakacje, ponieważ wkrótce dołączy do reprezentacji Albicelestes, aby przygotować się do mistrzostw świata.

Crack z Rosario został zapytany o Antoine’a Griezmanna. – Oczywiście, że lubię Griezmanna. On jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy. Wiele mówi się o nim, ale nie wiem, czy przyjdzie, czy nie. Lubimy, gdy trafiają do nas najlepsi, a Griezmann do nich należy.

Fot. Nathan Rupert / CC BY-NC-ND 2.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Znacz się został namaszczony.

Streszczając wypowiedzi na temat Griezzmana ,Messi wyraził zgodę

Uwielbiam Suareza , za to jak zawzietym jest pilkarzem , ale niestety juz powoli sie wypala , Griezman Coutinho I Messi to byloby znakomite trio.

Jeśli Grizzi przyjdzie, to ofensywa Barcy będzie jakimś totalnym kosmosem, jeszcze niech dokupią jakiegoś ŚP o profilu Rakiticia, Lengleta i można spokojnie atakować LM. Nie wiem jak wy, ale nie mogę się doczekać nowego sezonu :D

konto usunięte

Jestem gorącym orędownikiem tego transferu, a nawiasem mówiac jak podobało sie trafienie mojego zawodnika Cou we wczorajszym meczu?

No to ja już jestem spokojny o ten transfer :v

Jeśli Messi lubi Griezmanna to spodziewajmy się transferu do Barcy :)

No przecież nie powie, że nie lubi. Nie pojedzie na wakacje? Ale będzie miał urlopu niewykorzystanego :P