Następny mecz:  Barcelona  -  Boca Juniors     ·  Dziś o 18:15  ·  Finał Puchar Gampera FCBarcelona.com   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Leo Messi: Lubię Griezmanna, jest jednym z najlepszych piłkarzy

 21 maja 2018, 08:51

 Dariusz Maruszczak

Źródło: RAC1

 21 komentarzy

W wywiadzie udzielonym rozgłośni RAC1 Leo Messi stwierdził, że zakończony niedawno sezon był dla Barcelony bardzo dobry, a przymierzany do katalońskiego klubu Antoine Griezmann jest jednym z najlepszych piłkarzy.

– To był bardzo dobry sezon. Udało nam się odzyskać mistrzostwo Hiszpanii i zdobyć Puchar Króla, na czym nam zależało. Pozostał nam żal po Lidze Mistrzów, zwłaszcza że mieliśmy znaczącą przewagę. Poza tym jednak był to bardzo dobry sezon – powiedział Argentyńczyk.

Messi dodał również, że nie będzie wyjeżdżał na wakacje, ponieważ wkrótce dołączy do reprezentacji Albicelestes, aby przygotować się do mistrzostw świata.

Crack z Rosario został zapytany o Antoine’a Griezmanna. – Oczywiście, że lubię Griezmanna. On jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy. Wiele mówi się o nim, ale nie wiem, czy przyjdzie, czy nie. Lubimy, gdy trafiają do nas najlepsi, a Griezmann do nich należy.

Fot. Nathan Rupert / CC BY-NC-ND 2.0

Udostępnij:

Komentarze (21)

Gorące tematy