Następny mecz:  Barcelona  -  Boca Juniors     ·  Dziś o 18:15  ·  Finał Puchar Gampera FCBarcelona.com   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

MD: André Gomes zabrał wszystkie rzeczy ze swojej szafki w szatni w Ciutat Esportiva

 22 maja 2018, 10:00

 Łukasz Lewtak

Źródło: Mundo Deportivo

 81 komentarzy

Jak informuje dziś Mundo Deportivo, André Gomes zabrał wszystkie rzeczy ze swojej szafki w Ciutat Esportiva. Portugalczyk zrobił to już w sobotę, przez co wywołał zdziwienie u kolegów z drużyny i sztabu szkoleniowego.

Jest już niemal pewne, że André Gomes odejdzie z Barcelony latem tego roku. Zabranie wszystkich rzeczy ze swojej szafki w szatni przez Portugalczyka jest na to kolejnym dowodem. André Gomes nie zdołał przysotosować się do gry Barçy i najlepszym wyjściem dla obu stron będzie zakończenie współpracy.

Barcelona będzie chciała odzyskać jak największą część kwoty zainwestowanej w Portugalczyka dwa lata temu, kiedy to zapłaciła Valencii 35 milionów euro kwoty stałej. Sprzedaż Gomesa za taką sumę w chwili obecnej wydaje się nierealna i władze Barçy zdają sobie z tego sprawę. Sytuację dodatkowo komplikuje brak powołania Portugalczyka na mistrzostwa świata w Rosji. Media informowały, że Barcelona ma nadzieję, że André Gomes dobrze zaprezentuje się na mundialu i dzięki temu zwiększy się jego wartość. Wiemy już jednak, że tak nie będzie.

Do tej pory hiszpańskie media spekulowały o zainteresowaniu André Gomesem ze strony Tottehnamu i Napoli. Na razie nie pojawiły się jednak żadne konkretne informacje dotyczące negocjacji lub oferty złożonej przez któryś z tych klubów.

Fot. Asociación Beticismo / CC BY-NC-SA 2.0

Udostępnij:

Komentarze (81)

Gorące tematy