Raúl Navas przeprasza Dembélé za swój wślizg w niedzielnym meczu Barcelony z Realem Sociedad

Dariusz Maruszczak

22 maja 2018, 13:00

Instagram

24 komentarze

Obrońca Realu Sociedad Raúl Navas za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie wyraził skruchę po ostrym wślizgu na Ousmane'a Dembélé, który mógł skończyć się poważną kontuzją 21-latka.

– W odniesieniu do tego, co stało się wczoraj: to była szybka akcja, w której mocno poszedłem na piłkę i niestety trafiłem Dembélé. W rezultacie było to bardzo brzydkie wejście, niepodobne do mnie. W żadnym momencie nie chciałem zrobić mu krzywdy i dwa razy przepraszałem go na boisku. Chcę przesłać mocne uściski Dembélé, liczę, że szybko wyzdrowieje, i mam nadzieję, że zobaczę go na mundialu – napisał Raúl Navas.

Barcelona nie określiła, jak długo potrwa rehabilitacja Francuza, ale zdaniem wielu hiszpańskich dzienników uraz nie jest tak poważny, jak można było przypuszczać po wślizgu Navasa. Dembélé nie powinien mieć problemów z wyjazdem na mistrzostwa świata, na które otrzymał powołanie od selekcjonera Didiera Deschampsa.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Faul wyglądał na bandycki. Dobrze, że przeprasza ale jednak to mogło Dembele wykluczyć na wiele miesięcy z gry. A tak na marginesie to czerwoną kartkę powinien za to dostać. Doprawdy nie wiem dlaczego sędzia zakwalifikował to na żółtko.

Normalny, ludzki odruch, że przeprosił. Zrobił t co Sergi Roberto z meczu z Valencią. Najpierw chamski, brutalny faul, eliminujący zawodnika na kilkanaście dni, a potem przeprosiny.

konto usunięte

Pewnie chciał mu tylko dać buzi, ale nie wyszło i kostka na tym ucierpiała

Przeprosiny kostki nie wyleczą.

Od razu było widać że gościu jest w porządku i się przejął.
Nie to co ten ramos...
Ten by dopadł do Dembele i darł się że symuluje a potem by żądał od sędziego żeby dał Dembele żółtą za próbę wymuszenia. Co to jest za człowiek...
;)

sędzia widział tu tylko faul na żółtą kartkę, a ten jakieś oficjalne przeprosiny przesyła...
to Suarez powinien oficjalnie sędziego przeprosić, bo jego protesty mogły spowodować uraz psychiczny mogący zakończyć karierę tego jakże obiecującego arbitra!

Redakcjo zmieńcie status kontuzji przy Dembele. Skręcenie to nie to samo co zwichnięcie. Przy zwichnięciu mundial by zobaczył w TV.

konto usunięte

Niestety zdarza się. Kto grał w piłkę, nawet amatorsko ten wie, że czasem popełniało się głupie przewinienia. Fajnie, że przeprosił. Oby wszystko było ok z Dembele.