Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Dziś o 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Raúl Navas przeprasza Dembélé za swój wślizg w niedzielnym meczu Barcelony z Realem Sociedad

 22 maja 2018, 13:00

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Instagram

 24 komentarze

Obrońca Realu Sociedad Raúl Navas za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie wyraził skruchę po ostrym wślizgu na Ousmane'a Dembélé, który mógł skończyć się poważną kontuzją 21-latka.

– W odniesieniu do tego, co stało się wczoraj: to była szybka akcja, w której mocno poszedłem na piłkę i niestety trafiłem Dembélé. W rezultacie było to bardzo brzydkie wejście, niepodobne do mnie. W żadnym momencie nie chciałem zrobić mu krzywdy i dwa razy przepraszałem go na boisku. Chcę przesłać mocne uściski Dembélé, liczę, że szybko wyzdrowieje, i mam nadzieję, że zobaczę go na mundialu – napisał Raúl Navas.

Barcelona nie określiła, jak długo potrwa rehabilitacja Francuza, ale zdaniem wielu hiszpańskich dzienników uraz nie jest tak poważny, jak można było przypuszczać po wślizgu Navasa. Dembélé nie powinien mieć problemów z wyjazdem na mistrzostwa świata, na które otrzymał powołanie od selekcjonera Didiera Deschampsa.

Udostępnij:

Komentarze (24)

Gorące tematy