Deschamps: Griezmann powiedział, że uporządkuje swoją sytuacją przed mistrzostwami świata, i zrobi to

Dariusz Maruszczak

23 maja 2018, 21:00

Mundo Deportivo

4 komentarze

Na dzisiejszej konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Francji Didier Deschamps ocenił stan zdrowia Ousmane’a Dembélé, a także wpływ nierozstrzygniętej przyszłości klubowej na Antoine’a Griezmanna.

– Na dziś nie wykluczam, że Dembélé będzie dostępny w poniedziałek, zgodnie z informacjami, które posiadam, i odczuciami piłkarza – powiedział Deschamps na temat możliwego występu Dembélé w meczu towarzyskim Francji z Irlandią.

– Dembélé będzie w rękach personelu medycznego, ale nie mogę ukrywać, że w momencie wślizgu obawiałem się najgorszego. Na szczęście mogłem zmienić zdanie i jakikolwiek poważny uraz jest wykluczony. To tylko kwestia stłuczenia po skręceniu, ale nie jest to nic poważnego. To niewielka kontuzja, jego rehabilitacja jest kwestią kilku dni. Nie ma takiej możliwości, aby nie pojechał na mundial – uspokoił kibiców selekcjoner Les Bleus.

Deschamps odniósł się do tematu niepewnej przynależności klubowej Antoine’a Griezmanna. – To mu nie przeszkadza. Powiedział, że uporządkuje swoją sytuację przed mistrzostwami świata, i zrobi to. Może musieliśmy o tym porozmawiać, być może będziemy musieli zrobić to ponownie, ale to on podejmie decyzję.

Fot. William Morice / CC BY-ND 2.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

[Zobacz link: http://m.fangol.pl/view/248072/atletico-zaprezentowalo]

Twarzami reklamy nowych strojów Atleti są Saul Diego Costa i Angel Correa

A więc nie ma Griezmanna co może sugerować jedno... ;)

To co wypisują niektóre media na temat transferu jest słabe. Moim zdaniem Griezmann ficado

Komentarz usunięty przez użytkownika