Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Sobota, 18 sierpnia 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Deschamps: Griezmann powiedział, że uporządkuje swoją sytuacją przed mistrzostwami świata, i zrobi to

 23 maja 2018, 21:00

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Mundo Deportivo

 4 komentarze

Na dzisiejszej konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Francji Didier Deschamps ocenił stan zdrowia Ousmane’a Dembélé, a także wpływ nierozstrzygniętej przyszłości klubowej na Antoine’a Griezmanna.

– Na dziś nie wykluczam, że Dembélé będzie dostępny w poniedziałek, zgodnie z informacjami, które posiadam, i odczuciami piłkarza – powiedział Deschamps na temat możliwego występu Dembélé w meczu towarzyskim Francji z Irlandią.

– Dembélé będzie w rękach personelu medycznego, ale nie mogę ukrywać, że w momencie wślizgu obawiałem się najgorszego. Na szczęście mogłem zmienić zdanie i jakikolwiek poważny uraz jest wykluczony. To tylko kwestia stłuczenia po skręceniu, ale nie jest to nic poważnego. To niewielka kontuzja, jego rehabilitacja jest kwestią kilku dni. Nie ma takiej możliwości, aby nie pojechał na mundial – uspokoił kibiców selekcjoner Les Bleus.

Deschamps odniósł się do tematu niepewnej przynależności klubowej Antoine’a Griezmanna. – To mu nie przeszkadza. Powiedział, że uporządkuje swoją sytuację przed mistrzostwami świata, i zrobi to. Może musieliśmy o tym porozmawiać, być może będziemy musieli zrobić to ponownie, ale to on podejmie decyzję.

Fot. William Morice / CC BY-ND 2.0

Udostępnij:

Komentarze (4)

Gorące tematy