Andrés Iniesta potwierdził, że będzie kontynuował karierę w Japonii

Dariusz Maruszczak

23 maja 2018, 22:04

Twitter, Mundo Deportivo, Sport

26 komentarzy

Andrés Iniesta potwierdził za pośrednictwem mediów społecznościowych, że będzie kontynuował karierę w Japonii. Wszystko wskazuje na to, że Hiszpan zostanie nowym piłkarzem Vissel Kobe.

„W drodze do mojego nowego domu, z moim przyjacielem” – napisał na Twitterze Iniesta pod zdjęciem z prezesem Vissel Kobe Hiroshim Mikitanim, które zostało zrobione w trakcie podróży samolotem do Japonii.

Według doniesień japońskich mediów jutro o 17:00 czasu japońskiego (o 10:00 czasu polskiego) odbędzie się konferencja prasowa Andrésa Iniesty. W sobotę ma dojść do oficjalnej prezentacji 34-latka jako nowego zawodnika Vissel Kobe. Don Andrés prawdopodobnie spędzi w tym klubie najbliższe trzy lata.

Fot. Marc Puig i Pérez / CC BY-NC-ND 2.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czas podbić rynek azjatycki! Ciekawy kierunek.

Ciężko to powiedzieć ale poleciał jednak na kasę póki się jeszcze trafiła okazja.. Szkoda, dziwnie go będzie oglądać w innych barwach. Oby wrócił jak najszybciej tu gdzie jego miejsce:)

Powodzenia. Ale rozbrajają mnie wpisy typu,, z moim przyjecielem '' bo według mnie chyba nie znają znaczenia tego słowa,albo jest złe tłumaczenie.

Japonia? Czy ktoś orientuje się, czy prowadzą podobną politykę transferową co Chiny, ze sprowadzaniem weteranów z Europy i zarobkowiczów pokroju Oscara?

Hiroshi Mikitani : Hał łos spein ?

Andres Iniesta : dej goł krejzi for futbol xDD

Wszystkiego Najlepszego, chociaż o rok za wcześnie...;)

Niech Ci się tam wiedzie, Maestro :)