Mascherano przed mundialem: Jestem żołnierzem – to moja ostatnia bitwa i będę walczył o życie

Ela Rudnicka

25 maja 2018, 15:12

Mundo Deportivo

15 komentarzy

Były obrońca FC Barcelony Javier Mascherano udzielił wypowiedzi na temat swojego udziału w tegorocznych mistrzostwach świata w Rosji.

Javier Mascherano opisuje siebie inaczej niż inni. - Jestem żołnierzem, będę gotowy wykonywać wszystkie zadania wyznaczone przez trenera, zarówno na boisku, jak i poza nim. Tak wygląda obecnie moje zadanie. To będzie moja ostatnia bitwa i będę walczył o życie – dam z siebie wszystko. Przez całe życie rywalizuję; moim zadaniem będzie utrudnienie trenerowi wyboru zawodników w jak największym stopniu. Ciężko zapracowałem na wszystko, co udało mi się osiągnąć.

Argentyńczyk zdaje sobie jednak sprawę, że będzie musiał walczyć, żeby znaleźć się w pierwszym składzie. - Rozumiem doskonale, w jakiej jestem sytuacji, ale wiem też, że jestem w stanie dać dużo drużynie. Wiem, na co mnie stać, ale wiem też, jakie popełniam błędy. Mimo wszystko zawsze staram się dać z siebie wszystko, co mam najlepsze - podkreśla były zawodnik Barcelony i obecny reprezentant Argentyny.

Fot. Дмитрий Пукалик / CC BY-SA 3.0

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Legenda. W czasie poprzedniego mundialu rozerwał odbyt we wślizgu przeciw Holandii. Mimo to rozegrał cały finał. Twardziel i wzór do naśladowania!

« Powrót do wszystkich komentarzy