Następny mecz:  Barcelona  -  Boca Juniors     ·  Dziś o 18:15  ·  Finał Puchar Gampera FCBarcelona.com   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Real Betis może sprowadzić dwóch piłkarzy Barcelony

 25 maja 2018, 11:15

 Łukasz Lewtak

Źródło: Mundo Deportivo

 21 komentarzy

Jak informuje dziś Mundo Deportivo, Betis jest zainteresowany sprowadzeniem Paco Alcácera. Z kolei szkoleniowiec Verdiblancos Quique Setien przyznał, że chciałby ściągnąć Denisa Suáreza.

Jak podkreśla dziennikarz Mundo Deportivo Miguel Rico, Betis chce skompletować kadrę, która w przyszłym sezonie będzie w stanie godnie reprezentować klub na dwóch frontach - w Primera División i Lidze Europy. Verdiblancos już dopięli transfery Paua Lópeza, Takashiego Inuiego i Sergio Canalesa. To zapewne jednak nie koniec wzmocnień w drużynie z Andaluzji.

Quique Setien oraz Lorenc Serra Ferrer chcą wzmocnić linię ataku zespołu i z tego względu bardzo uważnie przyglądają się sytuacji Paco Alcácera. Napastnik FC Barcelony może przejść do Betisu w ramach transferu definitywnego lub wypożyczenia, jednak tylko w przypadku, gdy klub z Benito Villamarín sprzeda za dobrą cenę Antonio Sanabrię.

Betis interesuje się również Denisem Suárezem. Trener Quique Setien powiedział wczoraj: "chciałbym mieć Denisa Suáreza w swoim zespole". O sprowadzenie pomocnika może być jednak trudno, ponieważ sam zawodnik podkreślił, że chce odnosić sukcesy w Barcelonie, szczególnie po tym, jak Ernesto Valverde dał mu szansę w końcówce sezonu. Mimo to należy wziąć pod uwagę, że Barça potrzebuje pieniędzy na transfery, a cena Denisa Suáreza na rynku może być wysoka.

Udostępnij:

Komentarze (21)

Gorące tematy