Iniesta: Zamieniłbym Złotą Piłkę na awans do półfinału tegorocznej edycji Ligi Mistrzów

Łukasz Lewtak

25 maja 2018, 19:30

Cuatro

8 komentarzy

Jeszcze przed meczem FC Barcelony z Realem Sociedad Andrés Iniesta udzielił wywiadu dla telewizji Cuatro. Dziś opublikowano krótkie fragmenty tej rozmowy.

- Moją pierwszą drużyną było Albacete. Pewnego dnia Albacete pojechało na mecz do Barcelony i straciło siedem goli. Wtedy powiedziałem, że Barça nie może robić takich rzeczy mojemu zespołowi - powiedział Andrés Iniesta, który ze względu na opisywane wydarzenie w dzieciństwie kibicował Realowi.

- Zamieniłbym Złotą Piłkę na awans do półfinału tegorocznej edycji Ligi Mistrzów - podkreślił Iniesta, dając w ten sposób do zrozumienia, że bardzo zabolało go odpadnięcie z AS Romą.

Pełny wywiad z Andrésem Iniestą, przeprowadzony przez Risto Mejide dla programu "Chester", zostanie wyemitowany w niedzielę wieczorem na antenie telewizji Cuatro.

Fot. Clément Bucco-Lechat / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No to fakt, boli tym bardziej że to był moment kiedy mieliśmy (klasycznie? ) kwietniową zniżkę formy.
Pięknie było by, gdybyśmy to my jutro walczyli z realem. pytanie czy jeśli by się nie udało, to bolało by 2 razy bardziej ? Mnie na pewno tak

Dobrze się zamienia nie swoje :D

Cały czas mi się wydaje, że jak się zacznie nowy sezon to Iniesta będzie wychodził na Boisko w naszej koszulce, ale dziwnie Iniesta w kategorii „byli zawodnicy” :/

ten napis na newsie "Byli zawodnicy" boli :(

Powiedz to Valverde.

Tak wielkich i zarazem skromnych piłkarzy chyba już nie będzie. Na dodatek ceni bardziej zdobycze drużynowe niż osobiste. Przykład piłkarza i kapitana dla najmłodszych.

Jak tu nie uwielbiać tego pana po prostu geniusz do tego skromny cieszę się że mogłem podziwiać jego gre w Barcelonie

Wszystkich to zabolało