Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Dziś o 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Busquets: Nie wiem, dlaczego Bartomeu powiedział, że życzy Argentynie zwycięstwa na mundialu

 13 czerwca 2018, 12:20

 Julia Cicha

Źródło: Sport, Marca, Cuatro

 32 komentarze

Sergio Busquets skomentował słowa Josepa Marii Bartomeu, który powiedział, że chciałby, by Leo Messi zdobył mistrzostwo świata z reprezentacją Argentyny

− To dość dziwne, bo w drużynie ma zawodników z wielu państw. Powinien był zachować poprawność polityczną, o której często się mówi. Nie wiem, dlaczego to powiedział, trzeba by zapytać o to jego. Może ma rodzinę w Argentynie– powiedział Busquets ze śmiechem.

Ostatecznie jednak pomocnik razem z dziennikarzami doszedł do wniosku, że słowa prezydenta wynikały z sympatii do Leo Messiego: − każdy ma swoją opinię, może powiedział tak ze względu na uczucia, jakimi darzy Messiego i Masche, który do niedawna był z nami.

Zawodnik skomentował też możliwy transfer Neymara do Realu: − Neymar robi różnicę na boisku, jest świetnym piłkarzem. Jeśli zechce grać w Realu, będzie musiał negocjować ze swoim klubem, a to nie jest łatwe. Wciąż mam jego numer telefonu, ale nie rozmawiamy dużo. Jest mi obojętne, czy przejdzie do Realu. Byłby dodatkową zaletą tego klubu, ale musimy zajmować się naszymi sprawami.

Udostępnij:

Komentarze (32)

Gorące tematy