Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Antoine Griezmann: Przy podjęciu decyzji kierowałem się sercem i miłością do klubu

 18 czerwca 2018, 20:00

 Julia Cicha

Źródło: Sport

 87 komentarzy

W wywiadzie dla Telefoot Antoine Griezmann skomentował film dokumentalny, w którym oznajmił, że zostaje w Atlético na kolejny sezon. Francuz wyjawił przyczyny swojej decyzji.

− Przy podjęciu decyzji kierowałem się sercem i miłością do klubu. To proste. Otrzymałem wiele miłości i wiele wsparcia. Chciałem ogłosić swój wybór w taki sposób, pragnąłem zobaczyć, jak wszystkie się rozwinie i jakie będą reakcje ludzi. Jedni się ze mną zgadzają, inni nie, ale chciałem pokazać, jak trudne jest podejmowanie tak wielkich decyzji. To nie takie łatwe, jak może się wydawać – powiedział Griezmann.

Napastnik już kilka tygodni temu ogłosił, że jego decyzję poznamy przed początkiem mundialu. Tak właśnie było: „nie sądzę, by czas ogłoszenia decyzji wpłynął na reprezentację, na trenera ani na mnie”. Francuz podpisze teraz nowy kontrakt z Atlético, a jego zarobki wzrosną do 23 milionów euro netto. Tym samym stanie się najlepiej zarabiającym zawodnikiem w historii klubu. Rojiblancos mają wielkie plany na kolejny sezon – wystarczy wspomnieć, że pozyskali już Thomasa Lemara. Spekuluje się, że prezentacja piłkarza może zostać połączona z aktem podpisania przez Griezmanna nowej umowy.

Fot. Xavier NALTCHAYAN / CC BY-SA 2.0

Udostępnij:

Komentarze (87)

Gorące tematy