Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Marca: Qatar Airways z dużymi szansami na zostanie oficjalnymi liniami Barcelony

 25 czerwca 2018, 13:00

 Ela Rudnicka

Źródło: Marca

 7 komentarzy

Według hiszpańskiej Marki Qatar Airways mają największe szanse, żeby zostać oficjalnymi liniami FC Barcelony.

Barcelona cały czas szuka sponsorów, którzy mogliby w jakimś stopniu pokryć ogromny budżet przewidziany przez klub na kolejny sezon. Barça wciąż nie ma oficjalnej linii lotniczej, ale prowadzi negocjacje z kandydatami, od których ma oczekiwać kwoty ok. 8-10 milionów euro rocznie.

Wcześniej Katalończycy prowadzili rozmowy z rosyjskimi liniami Aeroflot, ale kilka dni temu Rosjanie podali, że obecnie nie planują inwestować w Dumę Katalonii. Od tego momentu, jak podaje Marca, największe szanse na podpisanie umowy sponsorskiej z FC Barceloną ma mieć Qatar Airways.

Rozmowy z Katarczykami mają być już na bardzo zaawansowanym etapie. Warto dodać, że katarskie linie były sponsorem Barcelony, a ich logo widniało na koszulkach do 2017 roku. Umowę z liniami podpisał jeszcze Sandro Rosell, ale partnerstwo zakończyło się, kiedy oficjalnym sponsorem Barçy został Rakuten, którego logo widnieje teraz na koszulkach zawodników.

Fot. Marc Puig i Pérez / CC BY-NC-ND 2.0

Udostępnij:

Komentarze (7)

Gorące tematy