Mundo Deportivo: Prezentacja Arthura odbędzie się bez udziału publiczności

Dariusz Maruszczak

11 lipca 2018, 13:00

Mundo Deportivo

15 komentarzy

Mundo Deportivo informuje, że jutrzejsza prezentacja Arthura Melo odbędzie się tylko z udziałem rodziny piłkarza i przedstawicieli mediów.

W prezentacji pierwszego letniego transferu Barcelony nie będą mogli uczestniczyć kibice z powodu prac budowlanych, które przeprowadzane są na Camp Nou. Stanowią one etap wstępny do rozpoczęcia latem przyszłego roku procesu budowy nowego stadionu. Prace prowadzone obecnie na Camp Nou uniemożliwiają zagwarantowanie bezpieczeństwa i dlatego też Barcelona podjęła decyzję, aby tym razem kibice nie uczestniczyli w prezentacji nowego piłkarza.

Arthur ma jeszcze dziś wylądować w Barcelonie i odbyć tradycyjną sesję fotograficzną przed siedzibą klubu. Jutro pomocnik podpisze kontrakt i zostanie oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Blaugrany, choć przy mniejszej niż zwykle widowni. Pełny plan prezentacji Arthura można zobaczyć tutaj.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

wstyd ludziom pokazać?

Kolejna "dziwna" decyzja władz klubu. Na prezentacji Arthura można by się spodziewać od 5-15 tys. kibiców. To ok 1/6 do 1/18 pojemności stadionu Barcelony. Czy Nie szło wydzielić tę część trybun by była możliwa prezentacja w gronie kibiców. Czy włodarze klubu nie umieją myśleć i wczuć się w rolę zawodnika, którego nikt nie wita.
Chyba prace remontowe nie trwają na całym stadionie, a jeżeli tak to nawet można było przeprowadzić prezentację na boisku im. Tita Vilanowy, na której grają drużyny juniorów?

Podchodzę sceptycznie do tego transferu.Mam jednak nadzieję,że chłopak pokaże się z dobrej strony i wreszcie będzie to udany transfer prosto z brazylijskiej ligi .Nie wliczam oczywiście Neymara,choć z pewnych względów wypadałoby,to jednak mam na myśli aspekty czysto piłkarskie.

Dość dziwne bo brzmi to jak sytuacja klubu który ma tylko szatnię i stadion, a nie jest imperium sportowym z wieloma halami czy boiskami jak FCB, no i przede wszystkim Mini Estadi.

Myślicie że zwiedzanie stadionu będzie dostępne? Za tydzień jestem w Barcelonie. Niby na oficjalnej stronie można kupować bilety na zwiedzanie w najbliższym terminie. Trochę mnie ten news przestraszył. Być pierwszym raz w Barcelonie i nie wejść na stadion...

Transfer zrobiony tylnymi drzwiami jak ten keirrisona. Czuje ze pilkarsko sa na podpbnym poziomie . Brak slow

Pewnie i tak przyszłyby 3 osoby więc nie robi

Jak by nie mogli zrobić prezentacji Artura na Mini Stadionie możliwe że wypełnił by się do ostatniego miejsca:)

szkoda chłopaka.