Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Sobota, 18 sierpnia 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Ivan Rakitić: Jesteśmy smutni, ale też dumni z tego, czego dokonaliśmy

 15 lipca 2018, 22:00

 Julia Cicha

Źródło: Mundo Deportivo

 15 komentarzy

Ivan Rakitić nie krył rozczarowania po porażce w finale mistrzostw świata. Chorwat podkreślił jednak w pomeczowych wypowiedziach wagę osiągnięcia reprezentacji, która znalazła się o krok od tytułu, choć nikt nie widział jej w gronie faworytów mundialu.

− Przede wszystkim musimy być z nas dumni, ale jesteśmy smutni, bo byliśmy bardzo blisko zwycięstwa. W wielu fazach spotkania byliśmy dziś lepsi, ale gratulujemy Francuzom mistrzostwa.

− Teraz jesteśmy smutni, ale nasze osiągnięcie jest godne podziwu. Wszyscy oprócz Francuzów byli za nami. To coś niesamowitego dla kraju z czterema milionami mieszkańców, równie wspaniałe jest posiadanie najlepszego piłkarza turnieju.

− Gratuluję sędziemu jego pracy, ale myślę, że w niektórych momentach nie poszło mu najlepiej. Przy pierwszym golu dla Francji nie było faulu, a rzut karny był wątpliwy. Rywale strzelili cztery gole po trzech uderzeniach. Szczegóły zadziałały na naszą niekorzyść. Czasem tak jest w piłce, teraz to już przeszłość. Wielka szkoda.

Udostępnij:

Komentarze (15)

Gorące tematy