Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Media: Boca Juniors chce wypożyczyć Yerry'ego Minę

 17 lipca 2018, 21:20

 Jakub Grzeszczak

Źródło: Marca, AS

 22 komentarze

Znany włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio informuje, że Boca Juniors złożyło Barcelonie ofertę za kolumbijskiego obrońcę. Argentyński klub zaproponował Blaugranie pięć milionów euro za roczne wypożyczenie 23-latka z opcją wykupu za 10 milionów.

Yerry Mina ma za sobą udane mistrzostwa świata, w trakcie których zdobył trzy bramki. Za swoją grę zawodnik otrzymuje wiele pochwał. Mimo to transfer Lengleta do Barcelony jeszcze bardziej zmniejszył szanse Kolumbijczyka na grę na Camp Nou. Wiele klubów z Premier League od dłuższego czasu jest zainteresowanych sprowadzeniem do siebie obrońcy, a do tego grona dołączył zespół Boca Juniors.

W argentyńskiej Primera Divisón każdy klub jest ograniczony do posiadania jedynie sześciu zagranicznych piłkarzy w kadrze i jeśli aktualny mistrz Argentyny zdoła wypożyczyć obrońcę Barcelony, będzie musiał znaleźć dla niego miejsce. Marca podaje, że na wylocie z klubu może być Kolumbijczyk Sebastián Pérez, który nie znajduje się w planach menedżera na nadchodzący sezon. Inną opcją jest niezarejestrowanie innego Kolumbijczyka Franka Fabry, który nie pojawi się na boisku co najmniej do końca roku ze względu na kontuzję.

Jeśli Boca Juniors nie zdoła sprowadzić do siebie obrońcy Barcelony, z powrotem zwróci swoją uwagę w kierunku Gustavo Gómeza grającego obecnie w Milanie.

Udostępnij:

Komentarze (22)

Gorące tematy