Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Piłkarki Barcelony wezmą udział w tournée po Stanach Zjednoczonych

 18 lipca 2018, 15:30

 Dariusz Maruszczak

Źródło: FCBarcelona.cat

 6 komentarzy

Jak poinformowała FC Barcelona na oficjalnej stronie internetowej klubu, piłkarki z zespołu Barça Femenino wezmą udział w tournée po Stanach Zjednoczonych razem z zespołem Ernesto Valverde.

Od 24 do 29 lipca zawodniczki będą w miejscowości Beaverton w stanie Oregon oraz w Los Ángeles wraz z męską drużyną, która zostanie w USA do 4 sierpnia. Barcelona Femenino po raz pierwszy weźmie udział w tournée razem z zespołem z sekcji męskiej.

Pobyt w Stanach Zjednoczonych będzie miał dwa etapy. Pierwszy odbędzie się w siedzibie Nike zlokalizowanej w Beaverton. W środę 25 lipca i czwartek 26 lipca zarówno męski, jak i damski zespół będzie trenować w tych obiektach i wspólnie uczestniczyć w różnych przedsięwzięciach.

W drugim etapie tournée drużyna Frana Sáncheza będzie przebywała w Los Ángeles. To właśnie tam będą kontynuowane treningi przygotowujące zespół do nowego sezonu. 27 lipca o 10:00 na stadionie Drake Stadium odbędzie się pierwszy mecz towarzyski Barcelony Femenino z SoCal FC, zespołem z Women's Premier Soccer League. Okazję do zaprezentowania się będą miały nowe nabytki klubu: Stefanie Van der Gragt, Kheira Hamraoui, Pamela Tajonar i Andréa Pereira.

FC Barcelona informuje, że aktywność sportowa drużyny kobiecej w trakcie tournée po Stanach Zjednoczonych będzie połączona z jej udziałem w różnych wydarzeniach reklamowych razem z pierwszym zespołem Blaugrany prowadzonym przez Ernesto Valverde.

Udostępnij:

Komentarze (6)

Gorące tematy