Startuje nowa Liga Typerów FCBarca.com

Robert Wojtczak

14 sierpnia 2018, 16:00

6 komentarzy

Wraca zabawa w typowanie wyników meczów na FCBarca.com! Startujemy z Ligą Typerów 2018/19 i nie tracąc czasu, informujemy o nagrodach.

Po wielu tygodniach oczekiwania wystartował kolejny sezon, a wraz z nim nadzieje na następne trofea i szanse na niezapomniane przeżycia w trakcie spotkań naszej drużyny. Czym byłyby takie emocje bez Ligi Typerów na FCBarca.com? Niniejszym rozpoczynamy kolejną edycję zabawy, w której co roku biorą udział tysiące użytkowników, a my od kilku lat rozdajemy atrakcyjne nagrody. Nie inaczej będzie tym razem.

Nagrody

Pierwsza klasyfikacja konkursowa obejmie mecze od 1. kolejki La Ligi do końca października, zatem typujemy od samego początku rozgrywki ligowe. Przewidzieliśmy w niej nagrody rzeczowe dla najlepszej trójki - za pierwsze miejsce replikę koszulki meczowej FC Barcelony, za drugie - plecak, a za trzecie - piłkę. W trakcie sezonu będą pojawiać się nowe klasyfikacje specjalne, w których do wygrania będą inne wartościowe nagrody. Informację o starcie każdej klasyfikacji specjalnej będziemy publikować na łamach serwisu, więc bądźcie czujni.

Przed przystąpieniem do zabawy koniecznie zapoznaj się z regulaminem.

Jak zagrać

Aby wziąć udział w naszej zabawie i mieć szansę na wygranie nagrody, wystarczy posiadać zarejestrowane konto w naszym serwisie i zaakceptować regulamin Ligi Typerów. Aby zapisać się do danej ligi, należy przejść do zakładki Moje Ligi w Lidze Typerów i kliknąć "Dołącz do Ligi".

Kliknij tutaj, aby rozpocząć

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jaki jest czas na typowanie? Chodzi mi o to, że teraz dostępne są 4 kolejki. Można wytypować tylko jedną, a za tydzień drugą czy trzeba wszystkie od razu? Brakuje trochę takiego licznika do kiedy można wytypować dany mecz/kolejkę.

Dla wszystkich którzy żyją tym klubem jak ja 24/7 zapraszam na fanpage do luźnych dyskusji

No to typujemy kto wygra Ligę Typerow :D