Messi: Obiecuję, że w tym sezonie zrobimy wszystko, by wygrać Ligę Mistrzów

Julia Cicha

15 sierpnia 2018, 20:43

Marca, Mundo Deportivo

10 komentarzy

Przed rozpoczęciem meczu o Puchar Gampera FC Barcelona zaprezentowała swoich zawodników. Następnie głos zabrał pierwszy kapitan drużyny Leo Messi, który zwrócił się do kibiców.

− Pozyskaliśmy zawodników, którzy sprawiają, że jesteśmy lepsi niż wcześniej. Miniony sezon był dobry, wygraliśmy mistrzostwo i Puchar Króla, ale zostaje nam niesmak po Lidze Mistrzów, po tym, w jaki sposób odpadliśmy. Dziś obiecujemy zrobić wszystko, by ten piękny i pożądany puchar powrócił na to boisko – powiedział Argentyńczyk, który skomentował również zostanie pierwszym kapitanem Barçy: − jestem bardzo dumny, wiem, z czym wiąże się bycie kapitanem tego klubu. Miałem szczęście wzorować się na Puyolu, Xavim i Inieście. Będziemy tęsknić za Andrésem w tym sezonie.

Leo Messi strzelił w dzisiejszym meczu gola, który był jego dziewiątym trafieniem w starciu o Puchar Gampera. Zawodnik jest najlepszym strzelcem tych rozgrywek. W sumie w 49 nieoficjalnych spotkaniach Messi trafił do siatki aż 33 razy.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Fajnie, byle by to nie stało się obsesją, bo będzie tym większe rozczarowanie. Visca el Barca

Wygranie to jedno, jak już odpadac to z walką a nie tak jak w tym roku. Chcę widzieć ambicje przede wszystkim

Oby..;d

Ładnie powiedziane, widać że został ślad na dumie u piłkarzy po tej przegranej, to mi się podoba. SPORTOWA AMBICJA, my też obiecujemy że będziemy wspierać was! Visca el Barca !

I tak trzeba się koncentrować na wszystkich pucharach bo z LM jest tak że wystarczy jeden mały błąd i po pucharze. A obiecywać to sobie można, mógłbym dać przykład ale sobie oszczędzę hejtu.

LM to mus w tym roku, patrząc na zeszłoroczny sezon w lidze, wystarczyłoby wypuszczać rezerwy przed najważniejszymi meczami LM, żeby i forma fizyczna i mentalna była lepszej jakości, tak żeby nie stracić ligi hiszpańskiej

Wolałbym aby nie obiecywali a po prostu ją wygrali.

Co sezon powinno tak być