AS: Powrót do zdrowia Denisa Suáreza opóźni się o dwa tygodnie

Grzegorz Zioło

17 sierpnia 2018, 11:30

AS

22 komentarze

Denis Suárez miał w przyszłym tygodniu otrzymać pozwolenie na grę od klubowych lekarzy, ale jak dowiedział się AS, wszystko wskazuje na to, że nieobecność zawodnika wydłuży się o kolejne dwa tygodnie.

Pomocnik przechodził rehabilitację zgodnie z planem i częściowo trenował z resztą zespołu, ale trzy dni temu podczas zajęć poczuł ból w miejscu odniesienia kontuzji, który może spowolnić proces jego powrotu do zdrowia. Zdaniem dziennika nie doszło do odnowienia urazu, ale dolegliwości oznaczają krok w tył i konieczność zmiany rytmu treningowego. Przewidywane na początku trzy tygodnie rekonwalescencji mogą zamienić się nawet w pięć tygodni.

To kolejna zła wiadomość dla Denisa Suáreza, który bardzo pechowo rozpoczął presezon od odniesienia kontuzji uda w pierwszym meczu towarzyskim podczas amerykańskiego tournée. Po dwóch tygodniach ciężkiej pracy wydawało się, że zawodnik jest bliski otrzymania zielonego światła od lekarzy, ale według informacji ASa na razie tak się nie stanie. Oprócz Denisa Suáreza w gronie kontyzjowanych zawodników pierwszej drużyny Barçy jest już tylko Carles Aleñá. Pomocnik wraca do zdrowia po zerwaniu ścięgna w mięśniu dwugłowym prawego uda i kiedy będzie już zdrowy, najprawdopodobniej wróci na pewien czas do drużyny rezerw, żeby nabrać rytmu meczowego i boiskowej pewności siebie przed dołączeniem na stałe do zespołu Ernesto Valverde.

 

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

spryciula
zamkną okienko transferowe

Niech zostanie i dostanie szansę, a nie grę co 8spotkanie

Sprzedac jego i Paco to bedzie git , albo chociaż wypożyczyć Denisa , bez kontuzji czy z nia to jest jedno i to samo czyli poziom takiej Girony czy Levante , Rafa nam da owiele wiecej odpukac jesli nie dostanie kontuzji .

Powinni go sprzedać i to jak najszybciej a jak nie da rady to przynajmniej wypożyczyć do jakiegoś klubu w którym przynajmniej będzie grał bo na chwile obecną to będzie ciężko o to żeby ten zawodnik się wogóle łapał do kadry meczowej a co dopiero wchodził z ławki jako zmiennik.

Wyleczyć i sprzedać. Tyle w temacie..

Denis ciągnie L4 żeby go tak czasem nie sprzedali :D

Kiedy patrzę na obecną kadrę Barcy to nie widzę żadnego atutu piłkarskiego bądź też mentalnego u Denisa, który mógłby zagwarantować mu jakiekolwiek minuty na boisku... Nawet w roli zmiennika... No chyba, że masowa plaga kontuzji... :P ... Abidal musi stanąć na rzęsach byleby tylko go sprzedać lub ew. wypożyczyć !!!

konto usunięte

Cwaniak, czeka do końca okienka żeby nikt go nie kupił xD

Karuzela zaczyna się niczym z gomesem obaj cwani są XD

O nie, tylko nie on :(

Sprzedac nawet z niewielkim zyskiem.

on powinien rok temu dostać pozwolenie na... opuszczenie tego klubu, bo się nadaje tutaj jak Gomes

Gość będzie miał problem żeby się zmieścić do kadry meczowej....a co tu dopiero o grze

Gomes v2 Oby udało się go nam sprzedać definitywnie w tym okienku.

specjalnie skubany chce ciągnąć L4 do końca okienka żeby nikt go nie kupił :D

Może Everton go weźmie? :)