SK Lubricants nowym sponsorem regionalnym FC Barcelony

Julia Cicha

18 sierpnia 2018, 14:52

FCBarcelona.es

15 komentarzy

FC Barcelona ogłosiła dzisiaj nazwę nowego sponsora regionalnego. Mowa o SK Lubricants, firmie produkującej smary i oleje silnikowe, z którą podpisano trzyletnią umowę. Koreańczycy zostaną sponsorem klubu również w Chinach, Rosji, Tajlandii i Wietnamie.

Porozumienie ogłoszono dzisiaj w Pekinie. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Barcelony Jordi Camps oraz Gaizka Mendieta, a także członkowie SK Lubricants Yongmin Park i Jaeduk Sung. Umowa sponsorska jest ważnym krokiem w realizacji planu strategicznego zatwierdzonego przez zarząd Barçy. Klub szuka partnerów prezentujących odpowiednie wartości i cechy w celu podpisywania najlepszych kontraktów sponsorskich w każdej sekcji sportowej.

SK Lubricants jest częścią SK Innovation, głównego producenta, dystrybutora i sprzedawcy olejów silnikowych oraz smarów. Siedziba firmy mieści się w Korei Południowej, a produkty eksportowane są do 60 krajów na całym świecie. SK zmienia rynek smarów w poszukiwaniu innowacji w celu zapewnienia jak najlepszych produktów swoim klientom. Firma wciąż się rozwija i wzmacnia markę.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Co za bzdury jeszcze takicj nie slyszalem

"SK zmienia rynek smarów w poszukiwaniu innowacji w celu zapewnienia jak najlepszych produktów swoim klientom" Czy to zdanie ma jakikolwiek sens ? Dla mnie to brzmi jak jakiś bełkot "Zmienia rynek w poszukiwaniu innowacji? " To już nie lepiej by brzmiało "Poprzez innowacje zmienia rynek smarów"?

troche dziwna nazwa sponsora

mam nadzieje ze nas nie wyje..ą

SK lubricants. Wchodz w swoja panne jak Barca w obrone Realu.

SK Lubricants na pierwszy rzut oka brzmi ykhym... erotycznie xDD

Jakieś info ile za to przytulimy hajsu?

No nie posmarujesz to nie pojedziesz proste xDD

Idealny sponsor na rakotworcze zarty.

Już widzę te memy jak to Bartomeu SMARUJE :D

Orientuje się ktoś, czym dokładnie jest sponsor regionalny? Na czym polega to partnerstwo?

konto usunięte

"Klub szuka partnerów prezentujących odpowiednie wartości i cechy w celu podpisywania najlepszych kontraktów sponsorskich".

Czyt. "Kto daje najwięcej" XD