Mundo Deportivo: Inter Mediolan pytał o Malcoma

Dariusz Maruszczak

17 października 2018, 13:00

Mundo Deportivo

60 komentarzy

Jak donosi Mundo Deportivo, Inter Mediolan pytał ostatnio Barcelonę o Malcoma, ponieważ jest zainteresowany sytuacją skrzydłowego.

Dyrektor sportowy Interu Piero Ausilio i trener Luciano Spaletti próbowali sprowadzić Brazylijczyka jeszcze przed dyrektorem sportowym Romy Monchim. Ostatecznie jednak Malcom trafił do Barcelony dzięki błyskawicznej reakcji Érica Abidala. Według Mundo Deportivo Nerazzurri nie mogli rywalizować o 21-latka pod względem finansowym, ale nie zapomnieli o nim, a widząc jego problemy u Ernesto Valverde, zdecydowali się działać.

Kataloński dziennik podaje, że Inter zadzwonił do Barcelony, aby zainteresować się sytuacją Malcoma, choć nie pytał oficjalnie o wypożyczenie. Włosi śledzą sytuację Brazylijczyka, który kompletnie nie dostaje szans od Ernesto Valverde. W tym sezonie Malcom spędził na murawie zaledwie 25 minut.

Mundo Deportivo informuje również, że w rozmowie z Ivanem Zamorano Arturo Vidal, inny zawodnik mający problemy z regularną grą, miał powiedzieć, że uwielbia piłkę meksykańską i chciałby w przyszłości trafić do jednego z tamtejszych klubów. Dziennik spekuluje, że z powodu rzadkich występów w Barcelonie Chilijczyk mógłby opuścić Camp Nou jeszcze przed końcem umowy, która wygasa w 2021 roku.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To jest niesamowite. Nie zrozumiem tego chyba nigdy. Dlaczego tacy zawodnicy jak 21-letni Malcom nie są w ogóle eksploatowani u nas? Przebojowy, głodny gry i sukcesów...

@szymonekk: Bo nasz trener to dzban. Przecież to nie wina zarządu czy nazwy klubu.

@szymonekk: Powiem tak: Ernesto Valverde. Patrząc na to co robi to gość jest tak obsrany, że dramat. Za wszelką cenę chce uzyskać zwycięstwo, nie patrzy perspektywicznie, stawia doświadczenie nade wszystko co można było zobaczyć, gdy na LO zagrał Verma zamiast choćby Mirandy. On nie chciał Malcoma, 21latka z ogromnym potencjałem, tylko 30letniego Williana, który szału też nie robi, ale założe się że grałby więcej niż Dembele.
EV mentalnie jest dalej w Bilbao i jeśli zarząd nie zmieni trenera to stanie się z nami to co teraz z ManU, czyli ultradefensywa, brak polotu, pomysłu na grę i liczenie na indywidualne przebłyski.

@Yoshi94: Nóż w kieszeni się otwiera, bo jeśli chodzi o zmiany i dobór składu to połowa La Rambli by lepiej rotowala składem.

@Yoshi94: niestety, ale nic dodac nic ujac

@szymonekk: Widocznie jest za słaby.

@Andy83: Tak jak Paco. :( Racja.

« Powrót do wszystkich komentarzy